Дуже багато зараз публікацій, що до можливих агресії москалів проти України. Дуже багато різних варіантів розвитку подій. Від наступу з лугандона та Криму, і навіть з Білорусії. Всі варіанти ймовірні, Хутін сіє лише зло. 

    Можливо тимчасова окупація по р. Дніпро. Що буде на фронті важко передбачити. Але спротив буде, запекліший ніж в 14 році. Є озброєння, є. Потужніше ніж на початку війни. Зло(Хутін) бажає, щоб його полюбили, йому мало любові азіатів, зло бажає любові Украини. На передовій його любитимуть по своєму жорстоко з ненавистью. А, що в тилу? Яка ж буде любов?

    Дуже швидко не стане світла та тепла, газу та ГСМ, води та продуктів. Перші потраплять під любов колишні з банди регіонів та комуняків, і нині вони не останні в керівництві, ті котрі привели війну в чотирнадцятому, також нинішні з зеленого акваріуму та малороси які продовжують їх політику. 

 

    Смерть від нестачі ліків та їжі дітей та старих швидко пробудить ненависть(любов) до тих котрі за 30 срібників привели хаос. Це буде кривава любов.

    Готуймося.