Павло(Лебідь) ще відомий з ім'ям Паша Мерседес недавно знову прославився зі знаком мінус. Це коли прикордонники затримали його з іконами при в'їзді в Молдову. Сяк — так відбрехавшись про буцімто термінове медичне  проходження в цій країні, і дрібязкову цінність ікон з церковної крамниці, скоро пройшов МРТ в Кишеневі, щоб було що підкинути ЗМІ, і поїхав до яничар в Туреччину. 

  Для чого? А про це нам пояснює СБУ.  Для зустрічі з представниками москальської церкви,  як боротися з переходами їхніх васалів до ПЦУ бо це вже є загрозливою ситуацією. Ну звичайно провів  відпочинок на одному з зіркових готелів. Як же без цього.

  Фарисейство виникло за декілька століть до народженя Ісуса Христа. Представники цієї секти були дуже вчені люди. Знаючи добре Писання(Старий Запавіт) хизувалися цим, але ще більш дотримувалися людських передань. Духовність вони замінили на матеріальність, правду на обман, славу Божу на прославлення самих себе. Та і врешті затриманя, суд та страту Ісуса Христа ініціювали саме вони.

  Усі ці негативні риси має Павло(Паша Мерседес), він є брехун, срібреник, хам, скандаліст та лицемір. А отож нічим не відрізняється від древніх фарисеїв, котрих викривав та ганьбив неодноразово Сам Господь.

  Павло, є сучасний ФАРИСЕЙ.