Новин в світі Православ'я досить багато, але проглянемо деякі, що стосуються України. 

1. Монахів кацапської православної церкви можливо призиватимуть до армії. Так як вони не можуть брати зброю дорук і убивати українців, є альтернатива — благословляти на вбивство професіоналів. І потім пробачати їм цей гріх іменем Бога.                                         Так, а чи вони поцікавитися думкою Самого Бога про це?

2. Павло(Лебідь) він же Паша-мерседес заявив, що він безгрішний(святий значення цього слова), і ніяких цінних ікон до Молдови не вивозив. Він просто їхав на лікування. Ну як і двічі не засуджений Янукович, котрий у своєму маєтку просто розводив страусів. Не підкопаєшся.                                      Щодо ікон цю таємницю знає лише БОГ, і митники(теж майже святі).

3. Кирило Гундяєв він же агент кгб Михайлов, він же патріарх кацапії, він же нинішній агент фсб захворів по словам його секретаря на коронавірус. Що це є, від Бога йому мітка чи від диявола дуже скоро виявиться.

4. В чергове митрополит Єпіфаній(ПЦУ) відвідав хворих та поранених воїнів в медичному закладі Харкова. А про предводителя москальської церкви в Україні Онуфрія нічого не відомо. Після прийому кацапських полонених в Києво-Печерській лаврі, і благословіння та співання їм «многая лєта» та скорішого повернення до кацапії про нього лиш згадується 25 вересня коли він в проповіді закликами молитися до Бога за «вбивць та тих хто руйнує наші міста та села». В хорошому розумінні молитви.                                                 От так. Два митрополити, а справи у кожного протилежні.

5. В чергове на цей раз влада міста Луцьк звернулася до Верховної Ради з вимогою заборони в Україні церкви москальсько-кацапської. Що очікувати, якого рішення, адже таких вимог вже є «лавина» ? А нічого.                                                     Прихильників цієї псевдо-церкви у цій ВР досить багато. І як відомо, що свій своєму очі не виїсть.

Це все.