... що стосується заборони москальської церкви в Україні(упц мп)? А майже нічого не стосується.

   Статистика свідчить, що цю псевдо церкву в Україні заборонили лиш західні та декілька північних областей. Плюс Вінницька. Все. 

   В мой рідній Кропивницький, (вибачте Кіраваградской) навіть не розглядається щоб  розглянути це питаня. Чому? А хто в цьому зацікавлений? Депутати які по більшості від банди регіонів(пр) сучасні опзж, перефарбовані комуняки та сучасні буржуа? Ой залиште.

   А що ж влада? Ну Київ  Верховна(зрада)? Що зрада(влада)? Так вона ж не націоналістична. Всякі люди там є. І від ахмєтки, і від бєні та живаго, і пінчука( так вони навіть «нє рускіє»), і не так давно отримавшого громадянство України кацапа новинського. Їм це не цікаво(крім кацапа). 

   І це бидло(вибачте бидло це не вони, а це — селяни, робітники та мілкі підприємці) цікавить лиш збагачення за рахунок бидла, якому вони повелівають законами. Бог для них — мамона(багатство), але вони навіть не знають ім'я їхнього божка, його вони називають — бабло. 

   Отже це духовне(релігійне) питаня ми повинні вирішити самі. Як? Ногами. Ні не потрібно йти до кацапської церкви, і вибивати там ногами двері. Ні. Не потрібно ходити до неї, і жертвувати гроші. Попам теж потрібні фінанси( на їжу, сім'ю, подорожі «святимі мєстамі», коханок, коханців(і такі є). І дуже скоро вони попросяться до національної церкви України(ПЦУ ЄПІФАНІЙ). 

   А чи потрібні вони(фінансові перебіжчики, банкрути, заслані козачки)? Ні. 

   А щодо влади, то тут навпаки треба голосувати не ногами, а мізками. Так, потрібно ногами принести мізки до виборчих скриньок і вибрати на виборах націоналістів — християн, а не таких як раніше рускіх і нє рускіх.