Бог проливає краплі дощу на віруючих в Нього і невіруючих,  сонце світить на праведних і грішних, автомобіль є  у доброго і злого, сім'я є у хорошого та поганого. Так в чому різниця ? Різниця є. 

   Сто процентів(100%),що кожний у свій час залишить цей світ, ми зникнемо навіки, ми фізично(тілесно) перестанемо існувати. Ми помремо.

   Уявімо що після смерті в іншому, духовному світі ми опинемося перед Ісусом Христом, і за Ним ми побачемо браму , навіть дві  брами. За першою буде берег спокійного ласкавого синього моря, золотистий пісок, сонце, і чудові, фантастичні рослини та тварини, невідані нам дерева та смачні плоди. За другою зловонне болото, комарі та жахливі неземні тварі та гади, темрява та страх. Ми зрозуміємо, що перша брама є  РАЙ, а друга ПЕКЛО. Звичайно, наша вічна душа буде бажати відчинити першу, але чи не зупинить нас питання Ісуса :  «А за що Я повинен тебе впустити до вічного блаженства(щастя)? Чому Я повинен це зробити, адже ти не поважав Мене, ти не прийняв Моєї простягнутої руки, ти не хотів зі Мною товаришувати, ти не визнав Мене за Господа і Спасителя. За що?»

   Так якою буде наша відповідь? Якою? Де ми проведемо вічність?

   ДЕ?