На останньому з'їзді безтомосної москальскої церкви їх лідер ЦИГАРКОВИЙ король 90-х, а нині патріарх КІРІЛ дійшли висновку, що Варфоломій є безумний. І томос наданий ПЦУ не мав права видавати, і приїзд до України без дозволу Кіріла і Онуфрія не законний, і взагалі без Кіріла нічого не можна робити в світовому Православ'ї.

Але ж: Вселенський Патріарх керуючись Священними Кононами(Законами) 9,17, 28 — 4 Вселенського Собору та 36 Трульського Собору має право надавати Томос новоствореним церквам, без обговорення з іншими церквами. Крапка.

Зрозуміло, що коли приймалися ці канони, безтомосних самосвятів москальскої церкви ще не існувало. А тому можна і не визнавати, а заодно і хрещення Володимира Русі теж, адже він не радився з Московією. І взагалі дозвіл до блаженства Раю отримають лиш ті душі, які матимуть перепустку від їх церкви. Інші до пекла.

А що ж москальська церква України? Що Онуфрій? Отримав похвалу за вірне служіння від господарів московії(гнила вода). Очікую синхронних дій, а як же інакше.

А першість у Вселенському Патріархаті належить Константинополю.