В 30-50 роки ХХ ст. на московії(гнила вода) в архітекторів, спортсменів, будівельників, трактористів, істориків та інших галузей господарювання завжди був «лучший друг», товариш Сталін. Смерть «вождя» за допомогою підлеглих, котрого знайшли в блювотині та сечі позбавила ці структури «друга». І от промайнуло 70 років і друг з'явився. Нарешті. Правда лиш в істориків, але головне початок. 

Скоро РПЦ почне перегляд життя мученика Филипа митрополита Московського, котрого за історичними даними убив «чекіст Малюта Скуратов». І можливо історія буде змінена. 

А чому почався движ? А просто на якійсь нараді котра супроводжувалась проповіддю «головного карлика» Московії Хутіна, котрий засумнівався в історичних фактах, Синод РПЦ «прислухався» і почне перегляд. Можливо після досконалого перегляду, і виправдають опричника Скуратова. Можливо на Московії все. 

Так що з почином. А можливо перевірка документів затягнеться, і новий «головний друг істориків» теж відійде в духовний світ з допомогою нинішніх підлеглиг, в блювотині та сечі. Можливо.