Останнім часом в інформаційному просторі, в соц. мережах та серед власного оточення людини вирує інформаційний шум. І створюється так званий ефект масовості, авторитету і довіри бо «всі про це говорять».

Коли дрібницям приділяють багато уваги. Але люди не звертають уваги на дійсно важливі речі, такі як

1. Ленд-ліз

2. Тема безпеки та України в інформаційному просторі США.

3. Після 3х років перерви, під час війни в Україні, США призначили Надзвичайного і Повноважного посла Бріджін Брінк.

 

1) Ленд-ліз. Якби США не вірили в перемогу України, поставили би крапку, то не було би законопроекту про Ленд-ліз. Закон прийняли, Джо Байден його підписав.

Більше того — це масові замовлення для промисловості США. Процес розпочався і ніхто його зупиняти через «забаганки реліктів» не буде.

Багато хто з українців  хоче, щоб нам завтра привезли всю необхідну зброю. Але є два важливих моменти:

З одного боку час — це життя та здоров'я українців. Дуже велика ціна… А з іншого боку, чесно спитайте себе: Чи можливо за один день вивчити іноземну мову? Стати спеціалістом? Побудувати будинок?

Шкода, але ні. Тому залишається чекати та вірити. Так чи інакше допомагати військовим. І підтримувати близьких.

 

2) Про безпеку та Україну можна проглянути той же твіттер президента США Джо Байдена. President Biden @POTUS Кожен може згадати/спитати про Україну. Навіть прості американці чують нас, спокійно реагують і відповідають.

 

3) Стосовно пані посла Бріджін Брінк. 29 травня вона прибула до Києва. І з перших днів почала ознайомлюватися з ситуацією в Україні.

Я бачу це так: «Що ми маємо в Україні на даний момент. Що ми (США) можемо і повинні зробити».

В неї теж є твіттер Ambassador Bridget A. Brink @USAmbKyiv Але головне не твіттер, а її біографія. Детально можна ознайомитися на сайті NV «Наш пріоритет — допомогти Україні захиститися».

 

Якщо ж говорити коротко, то:

 

Це підштовхує на думку, що Україна отримала власну «бізнес няню». Яка буде в першу чергу захищати та підтримувати українців.

Тому менше віри в інформаційний шум. Важливі речі тихо роблять, а не мільйон разів обговорюють.

Віримо в військових України. Хто чим може допомагаємо. Підтримуємо близьких. Прорвемося!