site.ua
viktor.halasiuk
Віктор Галасюк
член клубу

Ті хто огульно вимагають дерегуляції - справжні популісти, які просто "не в матеріалі". Адже держава має зменшувати свою "присутність", там де її регулювання є надмірним, і навпаки - посилювати та відточувати свою регуляторну функцію, там де вплив держави є необгрунтовано слабким чи недостатньо ефективним.

Може хтось хоче послабити антимонопольні повноваження держави, чи реальний захист прав споживачів харчової продукції, ліків та дитячих іграшок, чи захист учасників фінансових ринків від "пірамід" і спекулянтів, чи екологічний контроль? Список можна довго продовжувати....

Для когось дерегуляція - спосіб отримання грантів, для інших - спосіб розчистки під себе "зарегульованих" ринків. Історія з "дерегуляцією" має глибокі коріння...

Годі міфів - країні потрібна ефективна регуляція, а не дерегуляція! Прибирання дублювання функцій та штучних регуляторних бар'єрів та заповнення прогалин у регулюванні і шліфовка процедур.

Полагайтесь на власний розум, навіть якщо популярні дерегуляційні "штампи" нав'язують Вам вищі посадові особи держави чи їх сумнівні радники. Ви не дурніші за них.