То що у нас виходить на кінець другого року повномасштабного вторгення. До якого дехто тихо готувався, а дехто гучно заперечував саму таку можливість. 

Або суспільство мовчки погоджується, що Залужного треба звільнити, або суспільство ставить питання чи не варто звільнити самого Зеленського і його 5-6 менеджерів? Так виходить? 
І це, прошу зауважити, не я поставила це питання таким чином. Цей вибір створив сам Зеленський своїм непереборним бажанням позбутися конкурента, і заявами, які показують, що він не хоче і не може працювати разом з Залужним. 
Отака єдність. 🤦 Як там в італійській пресі написали, «ми повинні мати правильну позитивну енергію» та «ми повинні всі рухатися в одному напрямку» ? І що це за напрямок, і хто його забезпечить? 

Бо нам для нової єдності та нового етапу пропонують незамінного Єрмака, його заступників Татарова  (один тих, хто намагався знищити Майдан) , Смірнова (адвокат регіонала Єфремова), Шурму (регіонал, син регіонала),  Подоляка (політехнолог регіоналів), всіх кончених зелених депутатів на чолі з Арахамією (немає де клейма ставити) та Безуглою у хвості (чи навпаки?), депутатів від опзж (які голосують  за все, що з ОПи скажуть) та власне Зеленського.  А ще ж уряд Шмигаля, постійно про нього всі забувають. 🧐
Дивна компанія для об'єднання, чи не так?

То може ми нарешті будемо об'єднуватися з тими, хто цього вартує, з ЗСУ на чолі з Залужним, Шапталою та іншими професіоналами?  🇺🇦