А коли останній раз намагалися знищити українську мову? Скільки разів за каденції цієї влади? Бо я збилась з рахунку.
 
І от знову. Владі знову конче необхідно  зробити спробу  обмежити українську мову, а саме, знищити український дубляж англомовних фільмів. 🤦
 
Минулий раз їм це не вдалося. Так вони вирішили не зупинятися . А війна чи не війна, їх не обходить. Єднання, казали вони. Ага, ага.
 
Я так думаю, що то вороги Зеленського таке витворяють від імені його партії. Не інакше. Бо ж як це можна пояснити логічно?
 
Адже робиться це в умовах, коли спецслужби кажуть про іпсо росіян з різних приводів, в тому числі «про не легітимність», про «операцію майдан-3». А потім влада своїми же руками бере і допомогає росіянам створювати інформаційні приводи для додаткової полярізації людей. Для чого? Може СБУ варто про це спитати у авторів знищення української мови? 
 
Чим владі заважає дубляж українською мовою? Тим, що він популярізує українську? Чи тим, що актори заробляють на дубляжі, а кінотеатри на продажі легального кіна українською? Чому влада знову хоче обмежити український дубляж?
 
Розповідають нісенітниці про те, що якщо буде лише оригінальний англійський звук, то українці всі як один моментально стануть знати англійську!  А скоріше підуть шукати російську піратську озвучку, чи не так? Може у когось у владі власні торенти з краденим контентом російською мовою, і треба підіймати їхню відвідуваність? Або владі не треба платники податків у вигляді мереж кінотеатрів, і дуже кортить, щоб вони збанкрутували? А може просто хочеться знищити українську мову на догоду росіянам? 
 
Коли припиниться цей треш? Чому взагалі виникає потреба про це знову писати?
 
Ps передостанній раз ця тема виникала 23 квітня. Аж ось 1червня 2024 року влада знову повертається до цієї теми