Це буде довгий текст, який я дуже попрошу вас прочитати та поділитися. Бо мені воно наболіло, і я хочу дещо пояснити.
Уявіть собі людину із трьома вищими освітами — юридичною, економічною, та математичною, що дописує дісертацію з прикладної математики у 29 років.
Вірогідно ви уявите собі якогось хліпкого кабінетного заучку. А якщо уявити, що це кремезний та гожий шкаф під метр дев'яносто, боксер, плейбой, та людина з чудовим почуттям гумору?
Це буде член політради моєї партії, Демократичної Сокири — Тарас Котов
А тепер уявіть собі людину з іншими трьома освітами — фізичною, математичною та правничою. Який водночас розробляв законопроекти (які, звісно, подавали інші) та авторські університетські курси з фізики та математики. А також фінансового та банківського права.
Це буде член політради ДемСокири Микита Соловйов
А тепер уявіть собі хлопця-історика, що намагався воювати з ватою у одному з найбільш ватних регіонів в країні. Якого за це садили в СІЗО. Який є фантастичним оратором, і разом з тим пише одні з найпотужніших в країні текстів — сам собі, без усіляких референтів. І який ідеально виглядає на екрані.
Це буде член політради ДемСокири Юрій Гудименко.
Хлопця, що створив найпопулярніший на теренах екс-СРСР новинний портал про космос? Це буде демсокирянин Павло Поцелуєв.
Одного з найкращих снайперів та інструкторів в країні, що забивши на власний бізнес, створив потужний волонтерський рух, взяв шефство над найкращим в ЗСУ окремим батом, допоміг відправитися у країну вічного запою десяткам окупантів та паралельно видав низку статей та книжок, по яким наші потомки будуть вивчати нашу війну. Це буде демсокирянин Олександр Карпюк, також відомий як Серж Марко.
Двох, можливо, найвідоміших в країні хакерів, що створювали Український Кіберальянс — це будуть демсокиряни Шон Таунсенд а Тим Карпінський.
Жінку, що маючи від народження важку форму ДЦП, стала успішним адвокатом, створила чудову сім'ю та стала захищати права людей із інвалідністю — це буде демсокирянка Наталія Мороцька.
Жінку, що отримала на фронті інвалідність, але все одно організувала один з найвідоміших медичних підрозділів на фронті, врятувала сотні людей, а також професійно займається кількома видами спорту — це буде демсокирянка Тайра, Юлія Паєвська.
Жінку, що пішла на фронт у дев'ятнадцять, стала чудовим медиком, відбула не одну ротацію, а після демобілізації перетворює пережите на пісні, схожі на закляття — це буде демсокирянка Стасік, Анастасія Шевченко.
Всі ці люди, та ще десятки чудових та справжніх — довкола мене, у моїй команді. Вони не ідеали і не лицарі в сяючих облатунках. Але вони живі, вони класні, вони герої та професіонали. Я з ними часто сперечаюся — але кожним з них я пишаюсь, і я пишаюсь, що вони поряд зі мною. Всі вони об'єдналися, їздили по країні, збирали підписи, шукали гроші, щоб щось змінити. Бо всі вони чогось в житті вже досягли і захотіли попрацювати на загальне благо. Захотіли змінити самі умови, правила гри в країні — на нормальні, на цивілізовані, на таки, яких ми заслуговуємо.
А тепер уявіть собі Зеленського.
Чи Стефанчука.
Чи Єрмака.
Богуцьку. Яременка. Безуглу. Та самі назвіть.
Вибачте, але ці форми життя викликають в мене майже фізіологічну відразу. Гнусаві паяци, услужливі жаболюди, хтиві павіани та просто бевзені. Люди без нормальної освіти, без совісті, без репутації та страху за неї, без якихось особистих горизонтів за межами джакузі з тьолками. Люди, що більшу частину життя, включаючи найбільш буремні роки в історії країни, отупляли людей корявими жартами та вибачалися перед Кадировим. Люди, яким я би не довірив виносити за своїм котом лоток, бо третину вмісту розсиплять, третину вкрадуть, третину з'їдять, ще й дно поламають. Двоє діючих народних депутатів від «Слуги народу» були колись звільнені двома демсокирянами з попередніх робіт за, скажімо так, професійну неспроможність. Я не жартую зараз.
Поряд зі мною — класні, професійні, гострі. У партії влади — повна протилежність кожного визначення. Мене розриває ця невідповідність.
Мені огидно, що це — керівництво моєї країни. Моя країна класна, вона красива, вона відважна. Вона б'ється і перемагає, і вона не заслуговує на таке зверху. Її обдурили, купили образом «чесного вчителя». Виграв вибори Голобородько, президентом став Зеленський, керує Єрмак, вигоду має Коломойський. Так не має бути.
Нам огидно. Але ми хочемо втримати країну. Ми вийдемо 1-го, якщо тільки до нас раніше не завітає ізбушка-СБУшка з розповідями, що ми тут державу перевертаємо. Насправді ми будемо вимагати лише виконання Конституції. Окей, Зеленський каже, що його обрав український народ — але той точно не обирав Єрмака, а Конституція забороняє президенту передавати комусь свої повноваження. Також народ не обирав Демченка, Татарова, Шурму та інших любителів Путіна, що якимось дивом опинилися в єрмаковській орбіті.
Ми глибоко переконані, що українська оборона не тримається на цих персонажах, так що відправка їх до Ростова її не підірве. Ба навіть більше, є підозра, що їй стане помітно краще.
Я попрошу вас вийти з нами.
Якщо ви не зможете вийти з нами, я попрошу вас скинути гроші на https://cutt.ly/WTNk6cc. Нам вони знадобляться. Вибачте, мільярд від Ахметова ми вже витратили на заспокійливе під час перегляду прес-конференції.
І дякую, що вислухали.