Вага та необхідність навчання в сучасному світі постійно зростає.
З розвитком штучного інтелекту, якщо цей розвиток не буде зупинено, більшість простих офісних професій зникнуть. Тому навичка постійно навчатися та перенавчатися стає чи не основною для людини майбутнього.

А якщо ми хочемо побудувати Україну майбутнього, то кожен з нас має стати людиною майбутнього. Тобто вміти навчатися, вміти навчатися складним речам, і вміти постійно навчатися.

З таких людей майбутнього, і завдяки таким людям майбутнього, можна буде побудувати Україну майбутнього.
Або не побудувати, якщо українці не стануть людьми майбутнього.

Якщо подивитися або послухати єдиний марафон (чого я не раджу робити), то можна почути таку думку, що нібито коли іноземні інструктори або військові приїжджають в Україну, то вони навчаються у нас, бо вони не брали участі в бойових діях, подібних нашій війні. І ніби наші воїни мають набагато більший і кращий досвід, ніж будь-які військові армій країн НАТО.

Насправді це приємний міф.
Відвідуючи різні підрозділи, можна добре побачити, що окрім духу та мотивації, велике значення мають знання та навички. Там, де на всіх ланках є знання, досвід та навички — там справи йдуть набагато краще, ніж в підрозділах, де всього цього немає, або з цим є проблеми.

А тому правда полягає в тому, що іноземні військові та інструктори зазвичай перебувають в захваті від нашого духу та мотивації. Але далеко не від нашого досвіду, знань та навичок.
Іноді вони перебувають в шоці від того, як деякі речі відбуваються у нас на полі бою.

Відсутність глибоких знань та навичок, а також професійного забезпечення та логістики, на превеликий жаль, компенсується нашими втратами.
Знаєш як — втрат менше. Не знаєш як — втрат більше.

Ми на своєму мікрорівні намагаємося зробити хоча б якийсь невеликий внесок до покращення знань та компетентності наших воїнів.
На фото — свідоцтва про закінчення курсу навчання «Військове застосування FPV дронів» двома бійцями спецпідрозділу, який знищує важливі ворожі цілі окупантів.

Сертифікати Навчального центру СпецАеро

Це навчання ми змогли забезпечити завдяки вашій допомозі. За що всім причетним безмежна подяка.

Зараз велику справу робить Навчальний центр підготовки операторів БПЛА «Крук», спеціалісти якого забезпечують безкоштовне навчання для військових різним навичкам роботи з різними типами дронів. І це неймовірно важливо.

Просто зараз ми працюємо над масштабним, як для нашого сьогоднішнього рівня, проєктом навчання одного нещодавно створеного підрозділу. Буду тримати в курсі, якщо вдасться зрушити цей проєкт.

Сьогодні, завдяки вашій допомозі, з Китаю до нас приїхала найкраща модель окулярів для оператора FPV-дронів з одного відомого спецпідрозділу. А вчора, завдяки вашій допомозі, ми замовили ще одну одиницю цих найкращих окулярів.

Ця модель, Skyzone SKY04X, обійшлася нам близько 18.000 грн.
В Україні їх знайти важко, і ціни на них коливаються в діапазоні 26.000-30.000 грн.

Тож дякую всім причетним, окрема подяка нашому другу і брату Івану Кузану за надшвидку допомогу з логістикою.

Ну і нагадую, що ми продовжуємо збирати кошти на забезпечення наших підрозділів всім, що стосується FPV-дронів, і не тільки.

Монобанка Кароліна Ріпер
Карта Монобанку: 5375 4112 0304 5450  
PayPal: [email protected]
Детальний звіт про надходження та витрати коштів

Усі кошти йдуть на лише на закупівлі.
Усі супутні витрати ми компенсуємо власним коштом.
Також дуже важливі ваші репости і ваш розголос про нашу діяльність. Чим більше розголос — тим більше ми зможемо зробити, а ми намагаємося робити цю роботу ефективно.

Дякую всім, хто з нами!
Прошу долучатися до розголосу.
Якщо ваші друзі або знайомі прагнуть допомагати війську — розповідайте їм про нас.
Якщо не прагнуть — зробіть так, щоб прагнули, і тоді розкажіть їм про нас 🤝

facebook.com/viacheslav.fedorchuk