Вчора в інтерв'ю проєкту «Орестократія» начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомив, що 
ГУР відомо про одне з місцезнаходжень Гіркіна, який вже знаходиться на окупованих територіях України. Фрагмент про Гіркіна з 11:28

ГУР МОУ гарантує виплату в 100 000 доларів за передачу Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) в український полон + 50 тисяч доларів з коштами від небайдужих громадян (Стерненко, Маркус, Тополя тощо). Справа доволі серйозна.

Та вже сьогодні російські телеграм-канали, які виправдовують воєнну агресію РФ проти України, опублікували світлину з Гіркіним-Стрєлковим, яка буцімто знята десь біля окупованого російськими військами українського Донецька:
«Игорь Стрелков предположительно в зоне проведения СВО.»
«Накануне Игорь Гиркин-Стрелков заявил, что с 14 октября состоит „в действующей армии“. Сегодня его заметили под Донецком.»

Дата і місце зйомки невідома. Ймовірно зроблено раніше. Але де, і чи справді на Донеччині? 

Світлина з ним поширилася зокрема серед українських пабліків. Я її побачив в тві Демократичної сокири - «На фото 150 тисяч доларів 💵 Поспішайте!»

І став шукати. Проте шукав не лише я.
Як вдалося знайти Гіркіна?

Ігор Гіркін(Стрєлков) в російській формі розмовляє з двома іншими окупантами, один з яких сперся до стовпа. Фото зроблене з вікна якогось ТЗ — автомобіля чи автобуса. Невідомо.
Зліва, за спиною Гіркіна напис «выезд» в корпоративних жовто-червоних кольорах Shell (транснаціональній нафтогазовій компанії британсько-нідерландського походження), яка свого часу фінансувала «Північний потік-2». За кілька днів після повномасштабного вторгнення РФ вона оголосила про вихід із усіх спільних підприємств з Газпромом у зв'язку з санкціями, накладеними на російського партнера. Компанія припинила виробництво авіапалива та мастильних матеріалів, відмовилася від купівлі російської нафти, заявила про закриття заводу в Торжку та анонсувала закриття всіх заправок у Росії, до моменту їх продажу новому власнику. Лукойлом придбані близько 400 заправок Shell, які нині відомі на росії під брендом Teboil — дочірнього підприємства російського ПАТ «Лукойл», який володіє брендом Teboil фінського походження з 2005 року. Тобто, ця заправка належала Shell, але тепер, мабуть, працює під брендом Teboil. Цього визначити не зміг.

Попри те, що мережа АЗС налічувала 132 станції у 18 регіонах України слово «выезд» російською, отже виникло припущення що вона може бути на території РФ, а не на окупованих територіях. За пошуком "Shell" в гугл картах почав шукати схожі заправки неподалік кордону з Україною, десь біля Донеччини. 

Приблизно за 10 хвилин, використовуючи дані з відкритих джерел(карти Google — супутникові знімки та панорамний огляд доріг від Google street view), шукаючи схожість між рельєфом, загородженням на автомобільній дорозі, наявністю чорно-білого бордюру, дорожніх знаків, лінії електропередач, дерев знайшов подібну автозаправну станцію. 

Вона знаходиться в Ростовській області.

Це фото на виїзді з АЗС в бік кордону  України(траса E58 проходить між Ростовом та досягає Маріуполя).

Ще раз. Русня публікує фото міжнародного терориста, який причетний до участі у численних військових конфліктах а також до окупації Криму та війні на Сході України, до збиття Boeing MH17 на Донеччині в 2014 році, до викрадення і вбивства Володимира Рибака та інших жахливих дій. Мовляв, ось доказ того, де він собі стоїть десь під Донецьком, в т.з.в. «СВО». А це фото виявляється зроблене в Ростовській області РФ. 

Це встановив я за короткий проміжок часу.

Тепер створена мною та опублікована в твіттері картинка несподівано поширилася по мережі (в Стерненка, УНІАН, Коресподенті, 5 каналі, Демократичній сокирі, Українському наступі, в інших виданнях, каналах та пабліках), в решті соцмереж.

Паралельно зі мною шукали інші користувачі, які теж знайшли цю заправку. (Наприклад Бусич, за що йому особлива подяка)

Тобто ми, як звичайні користувачі соцмереж котрі мають доступ до карт, знайшли точне місцезнаходження данної особи в момент зйомки світлини, яке можливо зроблене не сьогодні. Але свідчить про те, що русня бреше щодо локації фото і це не під Донецьком. Тепер розумієте як можна визначити місце зйомки(що вже казати про публікацію відео та фото обстрілів, ракетних ударів тощо)? А в даному випадку застосовувалися не якісь серйозні технології, а лише відкриті джерела доступні кожному.

То де той Гіркін?

Таким чином можна припустити, що громадянин РФ Ігор Всеволодович Гіркін, як колишній офіцер фсб, колишній міністр т.з.в. оборони днр, є обвинуваченим у справі про збиття літака рейсу MH17 й оголошений у міжнародний розшук, причетний до тероризму, порушення суверенітету та територіальної цілісності України, тортур та навмисних вбивств, порушення законів і звичаїв війни рухався в складі російських окупаційних військ по дорозі Р280 «Ростов-на-Дону — кордон з Україною» (Маріуполь). 
Далі його шлях пролягав через КПП «Весело-Вознесенка» з російського боку (Неклинівський район Ростовської області) та зрештою того ж дня (ймовірно у жовтні цього року) незаконно перетнув Державний кордон України потрапивши через неконтрольований поки що нашими прикордонниками український КПП «Новоазовськ» (автошлях E58, M14) на тимчасово окуповану російськими військами територію української Донецької області. Цікаво, що він перебуває в жахливому стані, після того як влітку 2014 року РФ здійснила декілька ракетних обстрілів КПП Новоазовськ з території Ростовської області і майже повністю зруйнувала пропускний пункт. Далі його сліди можуть визначити лише наші розвідники, які роблять все можливе для його затримання.

Якщо він не потрапить завчасно на концерт Кобзона, то Гіркіна зрештою впіймають, і це буде ще одним прикладом того, що кожен причетний мерзотник, окупант, воєнний злочинець понесе відповідальність. В той же час Україна згодом звільнить власні території від російських загарбників(чого вартий приклад Київщини, Сумщини, Чернігівщини, Харківщини і не лише), а український прапор здійматиметься в усіх куточках нашої держави. Натомість жодна гидота більше не перетне незаконним способом наш державний кордон. Але для цього нам усім варто щодня докладати невимовних зусиль, адже боротьба за збереження української державности, а тим паче перемога в російсько-українській війні не дається просто. Тому тримаймо стрій, бережімо себе і близьких. А також стежте за інформаційною гігієною, та допомагайте Україні перемагати.🇺🇦