пост Валерія Ананьєва


Yakaboo
продовжує усім доводити, що вони не українці, а малороси, яким «какая разница», хто платить. Багато хто з українських письменників та видавництв знаходять собі виправдання співпраці з цією проросійською фірмою, попутно намагаючись виправдати їх і перед своїми читачами. Але Yakaboo не дозволяє вводити українців в оману і раз за разом публічно підтверджує свій статус – колоборант.

Мало співпраці з пропагандистським видавництвом «Альпіна» і спроб похоронити українських видавців, які намагаються розвивати україномовну книгу. Тож вони вирішили вже напряму популяризувати конкретно пропагандистську літературу про «рускій мір», «Крим – наш», «гражданскую вайну на данбасє», і «хунту ваюющую с шахтьорамі».

Зустрічайте, книга «Гамарджоба, панове». Анотація: «Город терриконов и роз. Таким я запомнил Донецк после первого своего приезда в этот красивый город. А ещё запомнились и сбивали с толку странные мужики с „подведёнными“ ресницами и чёрными ногтями. Угольная пыль, как оказалось. Шахтёры. С тех пор ничего в городе не изменилось. Терриконы на месте, город утопает в роскошных розах. Только вот мужиков на улицах меньше. Воюют шахтёры! Повесть о русских патриотах, ставших на защиту своей Веры, Языка, Земли и Семьи. Гражданская война. Жёстко. По-честному.В книге присутствует нецензурная брань!»

Книга про поїздку відставного російського військового до окупованого Донецька з «патріотичних міркувань». Російсько-українська війна в книзі позиціонується, як громадянська.

Yakaboo вже зорієнтувалися і назвали це прикрим непорозумінням. Залишається питання, що саме, з їх точки зору, є непорозумінням: рішення, що Україні необхідна подібна література, чи, що спалились на дрібниці?

Та що можна очікувати від малоросів…У Yakaboo на сайті є блог, де впродовж багатьох років співаються оди росіянам, в тому числі істоті захару прєлєпіну, який на всіх ефірах хизується, що вбивав українців.

Друзі, як би там не закінчилась історія з «Альпіною», я вже давно вирішив для себе, що справ з Yakaboo не буду мати ніколи в житті. Ці малороси, як мінімум останні півроку, активно демонструють своє ставлення до всіх нас.

Прошу вас підтримати #бойкотYakaboo лайком, репостом та коментарем. Бо єдине, як ми можемо впливати на них — це інформаційно.

Дякую.