З'явились повідомлення, що Міхаіл Задорнов (типу «руссскій сатірік» — той самий, що «амєріканци такі-і-і-є тупи-и-и-є…») вмирає від пухлини мозку. Їздив у клініку до німців (у «Єврогейський союз», як він полюбляв говорити), потім лікувався у балтів, над недалекістю яких теж не раз стібався. Врешті, після невтішних прогнозів, покинув процедури і доживає зараз в Юрмалі, чекаючи кінця.

Співчувати? Тут, схоже, той же випадок, що й з хором Александрова: летіли співати-танцювати на трупах розбомбленого колись двомільйонного Алеппо і навернулись в літаку у море. Чи співчуватимуть їм сирійці, які втратили все, які самі стали каліками, дітей яких вбила російсько-асадівські пілоти? А українці чи зможуть щиро співчувати людям, які співали про «вєжлівих людей», які на свій лад підтримували війну проти України? Як хтось слушно сказав: «Загинули – значить вже не прилетять на Донбас потанцювати на кістках вбитих українців». Цинізм? – Та ні — справедливість. Цинізм – це те, чим прославився наш «сатірік Задорнов».

5951890067734.jpg

А він відмітився не гірше покійного хору, і не лише розповідями про «тупих америкосів». Всі, мабуть, знають його «жарт» над трагедією збитого малайзійського «Боїнга»: «упал, потому что был тяжелее воздуха»). А російська публіка коментувала: «Гениально!». Мішина «геніальність» ще яскравіше виглядатиме, якщо поєднати першу й другу катастрофи: «Боїнга» і того російського «Ту-154»:

А ще геніальний сатірік Міша Задорнов встиг понасміхатися над темою українського Голодомору.

Але я думаю, що неоперабельна пухлина мозку — це не просто так. Коли ти весело стібешся над страшною трагедією – ти вже захворів на рак совісті, на рак людяності. А він може трансформуватись у реальну ракову пухлину.

А може все простіше? Той довбаний літак з хором скинули з небес мертві діти Алеппо, а довбаного «сатіріка» дістали з того світу мертві діти зі збитого іхтамнєтами «Боїнга», над смертю яких він так «задорно» жартував. А може за нього замовили Господу слово померлі від Голодомору українські діти, над страшною смертю яких він теж постібався?

Скачать видео