Офіційно, 24 серпня, визначили, як дату, закінчення існування УРСР і початком зародження самостійного життя держави – Україна!

Цю дату, можна сміливо називати Днем Народження, а також днем — коли відхрестилися від совка.

І от, після більше, як чверть століття, все одно знаходяться люди, які не можуть відпустити старі, совкові звички — влаштовувати військові паради не свій час.

Паради — які символізують силу і смерть (хоч і ворогам), в день — який повинен символізувати народження життя.

Звісно, можна виправдатися, що йде війна, військові, в даний момент, захищають нас і потребують особливої пошани, але чим завинили кравці, які шиють їм форму, фермери — які вирощують їжу для них, вчителі, що вчать їхніх дітей, водії — які возять всіх цих працівників на роботи..

Цей список можна продовжувати якраз до розмірів всієї України.

У когось в голові вже крутяться «магічні проценти» після слова «всієї», але це не заважає їм, в цей момент, смакувати булочкою, спеченою інакомислячими.

А отже, все одно, виходить, що це свято всіх. То як саме його святкувати? Думаю, що точнісінько так же само, як Ви святкували би свій власний День Народження.


А для святкування військового параду повинен бути саме день ВСУ. Правда, 6 грудня холодно, але задля параду завжди можна перенести на зручнішу дату.