5f87d2a31cd62.jpg

Запитання, які озвучує Зеленський, не мають ніякого значення. Щоби він не сказав миттєва потрапляє на «вентилятор» ЗМІ. Саме на це і розраховували політтехнологи президента на передодні голосування. І вони влучили в «яблучко».

Далі буде наступне запитання і знову зашквар в інформпросторі. Опоненти мочать, прихильники мовчать, Єрмак коментує.

Цей розрахунок був закладений на Банковій давно. Ще на початку вересня в парламенті зареєстрували законопроект 4043 (автор Корнієнко і Ко) з дуже цікавою назвою «Проект Закону про внесення змін до Закону України „Про Центральну виборчу комісію“ щодо опитувань громадської думки». От саме цей документ і передбачав можливість провести опитування на гроші держбюджету а процес організації опитування та опрацювання дослідження покладався б на ЦВК. Не проканало!

4 вересня законопроект навіть стояв у порядку денному, цього ж дня депутати фракції «Голос» внесли 5 альтернативних проєктів закону але голосування так і не відбулося. Схоже в кулуарах зчепилися не на жарт щодо цього документу.

І я маю сумнів, що законопроект в принципі розглядатимуть. Хоча й виключати такий варіант не можна.

А загалом все скидається на продуману технологію. Хоча з посадою президента гріх не дозволити собі таку маніпуляцію, яка жодним чином не порушує закон. Чому не порушує? Бо такий закон не існує взагалі! Опитування від Зеленського є повним аналогом екзитполів в день голосування. Втім екзитполи такого роздратування чомусь!!! не викликають. А це таке ж саме соціологічне дослідження!

Щодо самого перебігу подій про президентське опитування 25 жовтня. За добу після самої заяви нам стали відомі деталі. Звісно не всі. Бо ніхто й не планував повідомляти усі деталі відразу. Зеленський ще той інтриган. Поки що ми знаємо, що це опитування буде проводитися на виході з дільниць, його проводитиме соціологічна група (якась) і знаємо, що потрібно прийти і сказати «ні корупції»!

А далі буде)))

Чому така бурхлива реакція на це опитування? Відповідь очевидна: Зеленський не лише мобілізує свій електорат прийти на дільниці й проголосувати. Він задав новий тренд напередодні виборів в інформпросторі. Опонентам це вкрай невигідно, це їх ДУЖЕ дратує. Така собі прихована агітація президентом Зеленським (як і його попередниками) за свою партію, що довести практично неможливо. Так само неможливо довести як приховану агітацію суботню (в переддень голосування) поклейку біг-бордів УСІМА політсилами в кольори кампанії.

Тому краще думайте за кого голосувати, а не як відповідати на запитання! А кандидатам і партіям раджу займатися якісною агітацією й не обговорювати ініціативи Зеленського.

Ми це зробимо за вас))

Підписуйтеся на мій Телеграм