Чимало українців уже звернулися до відповідних підрозділів влади та отримали відмову.

Ще в квітні цього року Кабінет міністрів дещо змінив правили отримання допомоги на оплату житло-комунальних послуг, посиливши верифікацію субсидіантів.

До умов, через які вам можуть відмовити в отриманні субсидії наявність великих площ житла, придбання майна вартістю понад 50 тисяч гривень, транспортний засіб до 15 років, заборгованість по сплаті компослуг і таке інше.

Але це не все.

Серед умов є і така норма: якщо у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, які досягли 18-річного віку і за інформацією ДПС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи то ви також не отримаєте субсидії.

Перекладаю.

Якщо у вас прописана дитина, якій є 18 років і вона (він) ніде офіційно не працює в силу різних обставин – субсидію вам не дадуть. А Державна служба зайнятості, ймовірніше за все, просто відмовить вам в постановці на облік безробітного і звітуватиме про зменшення кількості безробітних.

P.S.1.За даними Державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних, станом на 24 червня 2021 року, складала 354 тисячі осіб, що на 105 тис. осіб менше ніж на початку року.

P.S.2. За даними КМІСу 54,4% опитаних вважають, що за останні 2 роки фінансове становище їхньої родини погіршилося.

P.S.3. За даними Державної служби статистики падіння ВВП в першому кварталі 2,2%. ПАДІННЯ!!!