Таке враження, що в парламенті сидять суцільні телепні. Як можна було дати, а потім забрати премію найкращому учневі України, лише за те, що він поїхав вчитися за кордон? І тепер ви будете говорити про цінність розумового потенціалу для країни?!!! Ганьба вам! Говорю це, як освітянин за першою освітою!

 

За таке рішення голосували депутати практично усіх фракцій: слуги, голос, батьківщина та єс, члени депутатських фракцій. Пишу свідомо з маленької літери аби сказати вам власне «фе», що ви тупо зажали хлопцеві 100 тисяч гривень за його розум. Тепер і не чекайте, що він повернеться назад в Україну!

 

Скажете — «умови були такі»? Так, були. Але просто закрийте очі на цей випадок, подякуйте йому за його наполегливість та розум і не закривайте очі на те, як тирять мільярди на дорогах, закупівля та різних тендерах. Аби ви так само гарно ловили за руку справжніх корупціонерів, то й питань би до вас не було.

 

P.S. 1 грудня парламент прийняв постанову про присудження щорічної премії Верховної Ради кращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, отриманих на основі повної загальної середньої освіти, за 2021 рік (№6254). Згідно з постановою, цю премію отримують 30 осіб. Розмір премії-100 тис.грн кожному.

 

А сьогодні народні депутати позбавили премії Олексія Чикалова, який навчався в Запоріжжі, в ліцеї «Логос», чотири роки поспіль займав призові місця на олімпіадах з хімії, мав найкращий результат на зовнішньому незалежному тестуванні. Рішення підтримали 263 нардепи.