Зеленський одержимий законом про деолігархізацію. В його розумінні цей документ має стати каталізатором росту його рейтингу, селекції великого бізнесу руками РНБО, знищення неугодних засобів масової інформації, недопущення політичних конкурентів до виборів та унеможливлення фінансування їх різними фінансово-промисловими групами. І під приводом всенародного схвалення боротьби за справедливість проти всього поганого за все хороше він зможе легко, вже на законній підставі, обмежувати та навішувати ярлики «олігарх» й перерозподіляти фінансові потоки.
 
Загалом ідея для «монархізації» Зеленського більш ніж геніальна. Але вона не має нічого спільного з демонополізацією окремих секторів економіки та є своєрідним ноу-хау в цій галузі практично для всього світу. Зверніть увагу, що ні європейські наші партнери, ні партнери зі США чи Великобританії особливо не критикували, точніше зовсім не критикували, цю ідею. Ймовірно, їм вигідно аби в Україні відбувався перерозподіл капіталу і відтак з'явилася можливість для входження на ринок транснаціональних корпорацій. Принаймні такі можливості стануть більшими після старту деолігархізації. Хоча насправді така нова практика не має нічого спільного з тим же актом Шермана, котрий був ухвалений в США ще наприкінці 19-го століття та був направлений проти монополії Рокфеллера.
 
Зверніть увагу, що сьогодні вранці документ був підписаний спікером парламенту та направлений президенту і в цей же день підписаний і президентом. Тим паче це дуже важливо і медійно – сьогодні п'ятниця і ввечері усі ток-шоу будуть обговорювати цю подію.
 
Спеціально для Украина.Комментарии — Новости и события