finita la commedia 

Но не для нас!!!

На ранковій оперативній нараді в ПАТ «Газпром» голова правління Олексій Міллер повідомив, що сьогодні вранці о 8.45 МСК будівництво газопроводу «Північний потік — 2» повністю завершено

А ми і далі будемо тримати за бюджетні кошти посади з окладами в сотні тисяч гривень на місяць аби боротися з Північним пококом-2 і розповідати з голубих екранів про ефективність такої боротьби!!!

А тим часом вже навіть з 1 жовтня можуть почати прокачувати брудний російський газ в чисту і незаплямовану Європу!!!

Особливо мене потішили щойно відповіді Шмигаля в парламенті на запитання про тарифи, які ставили йому депутати. Виявляється у нас усе під контролем: газ для населення 7,96 з ПДВ, для комунтеплоенерго – 7,42 з ПДВ. Але про доставку він гордо мовчить і називає це контрольованою та прийнятною ситуацію. Цю мантру товчуть усі депутати від слуг народу. Хоча по факту ціна для споживача біля 10-11 грн вже сьогодні. А на субсидії вже не вистачає біля 11-12 млрд.грн. і які будуть потім компенсувати за рахунок підвищення тарифів і заплатять субсидії ті, хто ще може платити (а не держава). Про це також прем'єр мовчить.

Для промислових підприємств скочить вище 20. 

Тепловики взагалі вважають дискримінаційними угоди з держкомпанією про постачання газу, оскільки реальна ціна газу для виробництва теплової енергії для населення складе понад 9 грн за куб. м плюс вартість його розподілу 2,3 грн за куб. м, при тому що декларативна ціна в договорі з «Нафтогазом» вказана 7,42 грн за куб. м.

Якщо ціни регулюють вручну, то який тоді у нас ринок? Ручний?