Всі бачили відео з-за порєбріка з безпілотником, а потім раптовою бавовною? Нафтопереробний завод Мертветчука на ростовщині палав файно. Наші котики вже дали розшифровку початку розмови:
- А це безпілотник. Ха-ха.
- Не український ж?
- Ні, звичайно.
*бавовна* 

Росіяни, просіть вже закрити небо над вами! Просіть НАТО, Китай, кого там ще... Скільки можна терпіти такі зухвалі дії?! У вас що... війна? Та бути такого не може, так? Ваша країна нікому війни не оголошувала. Так тільки, вщент руйнує українські міста, вбиває, грабує, намагається асимілювати. «Ето же асвабаждєніє, спєцопєрация».

Ви часто нас питаєте... де ж ми були вісім років, коли бамбас дамбілі? Україна відрощувала пазурі, щоб при широкомасштабному вторгненні в ворога обламалися зуби. Поки ваші ЗМІ годували вас пропагандистськими помиями про обстріляний фашистами Донецьк (який чомусь жив собі нормальним життям), ми готувалися дати відсіч. Маріуполь, котрий вдалося захистити в 2014-му, який розвивався як європейське місто, з помсти, мабуть, було зруйновано майже вщент за декілька місяців. Подивіться на фото повномасштабної війни та того, що нібито робила хунта на Донбасі. 

Наша русофобія не буде достатньою, поки не запалає кремль. Поки там, запорєбріком, не зрозуміють, що самі ж створили злих бандерівців, і те, що було до 24 лютого 2022-го року — просто квіточки та міфи. До війни дуже багато українців дійсно споживали росіянський контент, спокійно спілкувалися з родичами та друзями звідти та й таке інше. Сподіваюся, ми чогось навчимося після перемоги 

Як сказав Притула: «Я вже давно скинув ці рожеві окуляри в пошуку хароших рускіх. Рускій? Сразу нах*й»