Зайчики мої, тих, хто ступив на нашу землю з ціллю так званої «дєнацифікациі і дємілітарізациі» чекає дуже сумна доля. Звідси повертаються вантажами двісті (і це ще добре, якщо щось лишається), триста, потрапляють в полон або потім, після ротації, бояться показати свої пички без балаклав. Всі ці солдатики добре розуміють, що стали військовими злочинцями, і рано чи пізно розплата за це прийде.

Тому чи можна назвати ось це життям? Наші хлопці та дівчата мають головну перевагу — вони захищають свою країну, а рашистські виродки — імперські амбіції кремля. Різницю бачите, ні? Я поясню ще раз: на чужій території — ти вбивця, а не визволитель. Це розуміє весь притомний світ, окрім отієї п'ятірки з ООН (саме тоді я дізнався про існування Еритреї).

Останнім часом русня використовує українську мову для заплутування, інформаційно-психологічних операцій і т.д. Все ж таки мова має значення — а саме її використання. Сьогодні якраз трапилось на очі те, від чого хотілося помити їх з милом. Насправді, я про то почув від знайомих, і от сьогодні подивився... Творчєскі лічності з рашки записали кліп на свою пісню «Пливе кача» на руїнах Азовсталі. Так, українською. Вони ще там співають, що забирають мову. Давно за руським кораблем не ходили

Штучно-використана мова (сам придумав це визначення) — це разова акція, для запису отаких пісеньок. Мені здається, що притомні українці, які говорять українською, ніколи б не підтримали расєюшку. Але... колаборанти серед українців також є, якийсь відсоток, проте упевнений — їм все одно краще «російською»

Та й таке. Майте гарний день!