Каски
 
З початком повномасштабної війни ми значно поповнили свій багаж знань. Хоча я б велів дізнаватися різну інформацію не з необхідності, а просто заради загального розвитку. 
 
Наприклад, для мене було відкриттям, що існують якісні правильні турнікети. Думаю, ви також пам'ятаєте з уроків в школі, що краще джгут із гім... кхм, із підручних матеріалів, ніж нічого? Можливо, так воно і є в умовах, якщо ви серед лісу і вам відгриз ногу ведмідь. Але для армії шматок неякісної фурнітури — це досить небезпечна штука, про це вам скаже кожен нормальний волонтер та медик. Тільки перевірені турнікети можна застосовувати для зупинки кровообігу.
 
Досить багато я чув вже і про захисні плити (думаю, ви також). Там також є різні вимоги до них. Деякі особистості навіть встигли зашкваритися під час звіту про тестування ("відстрілювання") Потім прийшли розумні люди і пояснили, що так воно не робиться. О, до речі, існують супер-тонкі і легкі захисні плити! Я думав, що лише стоп'ятсот кілограмовий захист буде надійним! 
 
Про різноманіття форми, касок, взуття і т.д. можна взагалі дисертацію писати, але я не буду — є котики, які знаються на цьому краще. Так само і на озброєнні, яке нам поступово надходить  Судячи з усіх тих позицій — ворогу буде дуже спекотно 
 
Наші захисники і захисниці вражають. На них приємно дивитися і захоплюватися. Ніколи не перестану реготати з вигляду рашкостанського Чмоні. Можливо, там і є більш-менш нормальні підрозділи, але їм з нашими не зрівнятися 
 
Скоріше б ©мерть ворогам. Йдемо впевнено до цього та до Перемоги