В повітрі гостро відчувається наближення виборів, і от що мушу сказати...

Я не є прихильником якоїсь конкретної партії. Тим більше проукраїнської. Зараз поясню, не кидайте тапками передчасно.

По-перше, в мене дуже багато питань до проукраїнських партій. Будь то ЄС, ДемСокира, НацКорпус, Свобода, Голос та інші. 

По-друге, особливо дратує, що в кожній зашкварених персон як блох, вибачте. Навіть, забагато лайна

Звичайно, за жодних умов я не стану прихильником зеленої шмарклі або колишніх ригів

Але найголовніше, що викликає огиду – кожна проукраїнська партія бориться за голоси адептів інших проукраїнських партій. І фігачать один одного з завзяттям маніяків

Всі вони грають виключно на своєму електоральному полі. Але зосереджені на дуже вузькому й маловідсотковому колі прихильників. І жодним чином не відбирають голоси у монозброду, ОПЗЖ і крєпкіх хазяйствєнніков.

Ні, боряться, само собою з ними, аж гай гуде. Проте відокремлюють від себе всіх незгодних. Не переконують, не пропагують, не роз'яснюють, а навпаки – зачиняються в своїй ракушці, возводять залізобетонну стіну з глибокими рвами і крокодилами.

Все, на що вони здатні – приниження опонента під час суперечки. І вся дискусія завжди закінчується «сам дурак» та «пішов ти»

На мій погляд, це прямий шлях до політичного самогубства. Ні, воно звичайно ж набагато простіше заблокувати співрозмовника, ніж намагатися переконати його.

Проте намагатися переконати опонента в тому, що він дурень, м'яко кажучи, це хибний шлях. Це тупо. Це руйнування можливості. В першу чергу, можливості зробити з, як ви вважаєте, дурня людину розумну.

І може я не правий, але на майбутніх виборах голосуватиму за ту партію, яка зуміє стати переконливою. Саме вона стане переможцем. Які б ви не були всі з себе звєздаті патріоти України, але ні. Я хочу опинитися в рядах переможців, вибачте. 

А чи зумієте ви ними стати? Чи переконаєте більшість населення? Побачимо.

Добраніч