Поки всю ніч очікував радісну новину з Центральної клінічної лікарні Запорєбріка, тричі стикнувся з цікавою ситуацією...

Короче, через декілька знайомих їх знайомих хтось намагався вкинути повідомлення щодо... Прориву нашої оборони на Донбасі 🙃

Можливо, лише я один натрапив на ці спроби підняти градус паніки, начебто окупанти вже на порозі Дніпра, Маріуполь обійшли, на Сумщині всіх погранців підім'яли та інші фейки.

Але, коли втретє почув фразу «наші ж ЗМІ про це, ясна річ, зразу не скажуть і будуть мовчати», то все стало на свої місця. 

Навіть поржав вголос та пішов спокійно засинати, бо перевіряти цей брєд не мало більше сенсу – джерела остаточно спалилися наперед заготовленим формулюванням.

Хто планував та з якою метою цей вкид, вже абсолютно не цікаво, там список довгий. Скоріш за все розрахунок був, що хтось напише фейк в соцмережах і купа людей підхопить.

Тим більше, що вечір середи завжди найкращий час для будь-якої інформаційно-психологічної операції по впливу на медійний простір.

Словом, завжди будьте готові до брехні, друзі. Навіть, якщо чуєте щось з декількох різних джерел. Навіть, якщо це ваші друзі, бо вони в момент передачі повідомлення можуть і не підозрювати, що їх намагаються використати.

Повторюю: завжди перевіряйте інформацію та не ведіться на емоції. Може, дійсно повномасштабне вторгнення зараз почалося й від нас це приховують :) , але паніка нам все одно на фіг не треба, розумієте? От і добре ;) 

Доброго ранку всім і пам'ятайте – сьогодні ми на день ближче до перемоги