60b989fbc96a2.png

Яким чином можна організувати криптовалюту шоб центром емітування була кожна людина з певним обмеженням на день, наприклад $5?

Як організувати систему «утилізації» фінансів, бо за день 1 млрд людей емітує $5 млрд. За рік в системі з 1 млрд людей вже буде $1.825 трлн. За 10 років $18.25 трлн.

Має бути якесь рішення, що регулює процес. Центром емітування обрав людину, щоб уникнути проблем з централізованими центрами майнінгу(аналог FRS, ECB, банків).

Зараз поки бачу кілька очевидних шляхів. Зменшувати добову емісію до $1 на людину. Обмежувати кількість днів у році, в які відбувається емісія. Регулювати(зменшувати) цю кількість днів відповідно до темпів зростання грошових агрегатів.

З іншого боку є просте і ефективне рішення зробити валютою час:

$1=1 годині.

Можна організувати систему «утилізації» фінансів, бо за день 1 млрд людей емітує 1 млрд годин.

Людина зможе зробити емісію лише 1 години на добу. Зробити систему, в якій «час»(одиниця валюти) зникатиме через 1, 3 або 5 років.

Для старту можна «давати» людям 4 години на день. Або для запуску 8 годин в перший рік, 4 години в 2-5 рік. Після 5 років лише 1 годину на день.

Якщо одна година буде дорівнювати 1 одиниці валюти, а не $5, то цифри емісії будуть наступні:

За рік в системі з 1 млрд людей вже буде 365 млрд годин. За 10 років 3.65 трлн годин.

Роль і вплив мільярдерів буде мінімальним. Ілон Маск, Цукерберг, Гейтс не зможуть купити мільярд одиниць валюти, бо матимуть за рік максимум 365 годин, як і будь яка інша людина на Землі. Звичайно певні люди накопичуватимуть тисячі або навіть десятки і сотні тисяч «годин». Нема сенсу накопичувати мільярди, адже спрацює автоматичне знищення через 1, 3, 5 років. Це спонукатиме витрачати «години», замовляти товари і послуги.

Мета:
Зменшення «тертя» (податків, контролю).

Вирівнювання плати за роботу в G7 і решті країн «третього світу».
Глобальна валюта, зниження впливу курсів валют, спекуляцій, витрат на обмінні операції.


Уряди, інвестиційні фонди і банки навряд чи це підтримають. Будуть активно намагатись контролювати, перешкоджати виникненню альтернативних систем, які не перебувають під контролем урядів, банків, корпорацій.
Треба подумати над матрицею «блакитного океану».