Парламент збирається примусити відпрацьовувати захмарні зарплати членів наглядових рад на державних підприємствах.

Справа в тому, що більшість очільників і членів ради є іноземцями. Вони рідко або й ніколи не бувають не те що на підконтрольних підприємствах, а й в Україні. Як, на кого, з якою метою працюють ці люди — часто велике питання, адже державні підприємства продовжують заганятися в збитки.

І, от, нарешті, ВР хоче або змусити ці наглядові ради працювати на підприємствах, або звільнити їх.
І, начебто, все правильно і електорат скандує «браво», а соросята в паніці. Але є важливі нюанси, без яких ці змінні не більше, ніж перерозподіл впливу і доступу до ресурсу «між своїми».
Мова йде про відповідальність закріплену законом. Якщо члени наглядових рад й далі будуть безкарними і з багато сот тисячними зарплатами — ці зміни не мають значення.

Наглядові ради, взагалі треба скасувати, а державними підприємствами має керувати директор підконтрольний і підзвітний профільному міністерству і Кабміну вцілому. І нести пряму і конкретну відповідальність за свої дії на державному підприємстві, за використання ресурсів, за банкрутства, в решті решт‼️

А до тих пір,поки відповідальності за управління/банкрутства державних підприємств нема — всі зміни лише перестановка доданків.