У 2023р. нас будуть «електронно переписувати». Принаймні президент вже заявив, що перепис в країні робитимуть саме в електронному вигляді.

Чуючи чергові новини про рішення на рівні центральної влади я вже, навіть, не питаю чому так відбувається, чому люди, які керують державою ігнорують суть її функцій. Розумію, що живуть «очільники» нашої неньки по лібертаріанським законам в своєму окремому, диджіталізованому, абсолютно паралельному світі. 

Перепис населення в електронному вигляді, так би мовити, за методом Дубілета, не дасть об'єктивної інформації. Це буде не просто чергова маніпуляція з кількістю українців. Визнати публічно, на рівні влади, що в країні у центрі Європи за двадцять років поменшало населення на двадцять мільйонів означатиме визначення геноциду у 21 сторіччі. А як же на це має реагувати «цивілізований» світ, якій підтримував,. як мінімум останні вісім років цей процес? Отож.

Перепис населення -це не тільки про кількість громадян. Це про те, хто ми, які ми, де проживаємо, де працюємо, якою мовою говоримо, що вміємо і чого хочемо. На основі такої інформації держава розробляє плани на десятиріччя свого життя.

А те, що планують робити в Україні, не більше ніж чергова клоунада за кошти платників податків. З якою метою? А для того, щоб приховати реальну трагедію 21 сторіччя, яка трапилася з цілим народом.