В західних ЗМІ засудили Зеленського за применшення загрози масштабного вторгнення росіян.
Як це прогнозовано!

Вони хочуть довести градус напруги в Україні до масових суіцидів через падіння економіки і, як результат, неспроможність людей купити їжу і сплатити комуналку? Падіння гривні, витік капіталів, знецінення державних паперів, інфляція тощо — все це наслідок отих «панічних атак» колективного заходу. 

Хочете допомогти Україні, панове? Вже вводьте санкції, як превентивні заходи російській агресії. Реструктуризовуйте наші борги, давайте безповоротну фінансову і воєнну допомогу (а не в кредит, як ви це робите), поділіться технологіями, перекривайте фінансові махінації і відверті злочини, що коять наші політики виводячи бюджетні кошти на рахунки у ваших банках тощо. Тоді це буде допомога Україні, як форт-посту між Заходом і Росією. 
А поки, те, що відбувається більше схоже на використанням слабкого у своїх цілях, і ці цілі, часто, виправдовують засоби, нажаль.

 Можливо партнери-союзники підзабули, так в нас з 2014р РФ окупувала і анексувала 7%‼️ територій; ми загиблих порахувати й досі не можемо, бо це десятки(а може сотні)тисяч цивільних і військових; півтора млн. наших людей втікло від окупації... 

Тож не треба нас лякати Путіним, він давно напав.

І тут хочеться закінчити відомою фразою — «Не вчіть нас жити — краще допоможіть матеріально.»