З 2015 центральні російські канали називали мене українським Геббельсом, пізніше мені приписували організацію «зомбування російськомовного населення Донбасу», «супровід операцій СБУ в Криму» і навіть американське громадянство. А останнім часом перейшли до тактики «гнилого оселедця» (тактика дискредитації політиків, лідерів думок, подібна використовувана раніше на багатьох прозахідних політиків, громадських діячів, журналістів).

Російські рейдери, які згадані в пошті Раппопорта в списку «близьких бізнесменів» поруч з відкритими спонсорами «Російської весни» (Малофєєвим) намагаються мені приписати

5f3bdf8b85366.jpg

свій «Кировлес» (абсурдні звинувачення пред'явлені Навальному, в якому ЄСПЛ став на його бік і зобов'язав Росію виплатити йому з партнером компенсацію). Зі мною ж, знайшли можливість використовувати стару історію, де я виступила одним з поручителів по кредиту для компанії своїх родичів. Ще раз, поручителем. Не директором, не бухгалтером, а одним з поручителів.

До речі, підприємство у родичів вони давно фізично відібрали через чорного реєстратора. Але тероризувати і обливати мене брехливими звинуваченнями продовжують досі. Методи, які вони використовували і використовують для проведення всієї цієї операції, — гідні, звичайно, окремого детективного серіалу і безумовно розслідування наших правоохоронних та антикорупційних органів, для спілкування з якими я відкрита.

5f3bdfb10c15c.jpg

Ось тільки кілька прикладів того, як ті ж самі колишні топ-менеджери російських банків і люди з російськими паспортами за допомогою корупції окремих представників прокуратури та судів рейдерять українські підприємства:

T.B Fruit/Яблуневий сад , — до того, як в «Дельта Банку» було введено тимчасову адміністрацію Нацбанком, вони встигли зробити договір обміну кредиту на депозит з американською компанією "Cargill", у якій в тому ж «Дельта Банку» був депозит на 60 мільйонів доларів. Відповідно компанії провели заміну, підписали документи і на цьому компанія "T.B. Fruit"/Яблуневий сад стали вже боржником компанії "Cargill" і виплачують, за словами засновника компанії "T.B. Fruit"/Яблуневий сад ці гроші регулярно. А «Інвестохіллз Веста» намагається зараз почати арешт їх активів непрозорим чином викупивши на аукціоні ФГВФО кредитний портфель збанкрутілого банку" (https://censor.net.ua/ua/resonance/3204541/vlasnyk_tb_fruit_taras_barschovskyyi_investohillz_vesta_tse_reyidery_yaki_shahrayiskymy_metodamy_namagayutsya)

"Восток Солар", — представники китайської компанії говорили про те, що в цьому рейдерському захопленні брали участь корумповані співробітники Нацполіції, співробітники прокуратури, співробітники судів і співробітники навіть СБУ. В кінцевому підсумку цей скандал дійшов до президента Зеленського, з яким зустрівся посол Китайської Народної Республіки. Китайці пригрозили тим, що вони будуть подавати до міжнародних судів вже на Україну https://24tv.ua/ru/siloviki_i_fuks_priveli_ukrainu_k_rassmotreniju_v_mezhdunarodnom_sude_s_kitajskoj_goskorporaciej_n1138996)

Golden Derik, — газові родовища. Так і не почали розробку https://www.obozrevatel.com/economics/masshtabnyij-grabezh-stranyi-oligarhu-fuksu-dostalis-gosudarstvennyie-mestorozhdeniyana-milliardyi.htm)

Київский метрополітен, — виплачує їм за старі закупівлі техніки за завищеними цінами абсолютно божевільні відсотки https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29057226.html)

І навіть "Бабин Яр", — викуплений росіянами у Рабиновича дивним чином отримана від міста ділянка в історичному місці і тепер виявляється, що за планами експозиції там будуть розповідати про те, як в Бабиному Яру "українці вбивали євреїв":

https://www.svoboda.org/a/30185426.html

Як бачите, методи майже завжди одні й ті ж: за допомогою корупціонерів в правоохоронних органах, судах і органах державної влади, отримати контроль над цікавими активами і в більшості випадків заморозити їх, і тиснути на власників або пов'язаних з ними осіб.

5f3bdfc5da4ca.jpg

Чи можна дозволяти такі дії людям з російськими паспортами і колишнім топ-менеджерам російських банків? Судячи з усього, якщо не буде вжито заходів протидії, то подібне може статися з будь-яким підприємством, що цікавить росіян або пов'язаним з ним політиком/громадським діячем. Один з постраждалих розповів мені, як у нього змогли відібрати завод через підробку документів по кредитній карті його колишньої дружини.

PS: якщо це комусь цікаво, то Кирила Тимошенка я останній раз бачила ще мабуть в кінці зими і то в коридорі швидко привіталася і побігла далі. Про абсурдні звинувачення дізналася випадково в кінці березня. Прокурора-хабарника не бачила в очі. Підозрюю його завдання було виключно відкрити безглузду справу, яку слідчий прийняв рішення закрити зразу ж після першої бесіди.

PPS: Іллюстраціі по російському фінансовому впливу з останнього звіту Aliance for securing democracy при German Marshall Fund (повний звіт в атачменті). Буду вдячна тим ЗМІ, які опублікували звинувачення не отримавши мою позицію, за перепублікацію цього мого посту