Всім знову привіт! Сьогодні ви дізнаєтеся як я просуваю свою сторінку в соціальній мережіInstagram. І так, почнемо з того що я захопився фотографією десь з 2015 року, акаунтів у мене було близько трьох, але тепер у мене тільки один, основний аккаунт на якому я виклав перше фото 6 травня 2016 року.

Раніше я взагалі не знав як можна набирати пристойну кількість фоловерів, так само активних які будуть із задоволенням ставити мені позначки «Подобається» або коментувати мої фотографії.

Я читав в інтернеті різні статті про те як набрати фоловерів, дивився відео. Все таки я зупинився на дуже популярних методах, але до сих пір використовую тільки один, тому що інші мені не сильно сподобалися.

Зараз ми розглянемо різні методи для залучення фоловерів.

Масфоловінг

Отже, масфоловінг — це процес ручних або автоматичних підписок на профілі, які знайдені по заздалегідь вибраних #хештегів, підписка на фоловерів інших популярних профілів-сторінок або по схожій тематиці.

Дуже хороший метод, але сильно захоплюватися не варто, тому що можна отримати тимчасовий бан на дію підписки.

Маслайкінг

Цей метод дуже схожий на масфоловінг. Дії дуже прості, вам буде потрібно вибрати відповідний вам хештег і проставляти лайки на фото які вам дійсно подобаються. Тут теж не варто сильно захоплюватися.

Маскоментарінг

Тут знову схожий метод, тільки потрібно постаратися, знову переходимо на який-небудь хештег і бажано з лайками пишемо зрозумілий коментар, який буде або про фотографію, або розгорнуту відповідь на питання в описі по фото (якщо воно є).

Обов'язково вписуйте хештеги в опис під своїми фотографіями, так ви поділитися своїми фотографіями зі світом.

На даний момент я користуюся першим методом, він дуже добре допомагає набирати фоловерів.

І на останок я вам залишу скріншоти різниці просування до і після на прикладі своєї сторінки.

Спасибі за прочитання, сподіваюся що я чимось допоміг вам.