5b5f3fd07cd88.jpg

В тексті використовуються уривки з творів Леся Подерв'янського.

«Павлік (до ерiнiй) Не треба там ховатися, дiвчата, Все бачу я. Ви краще йдiть сюда. Скажiть менi, чи любите ви сєкс? Блядь (виступає вперед) Конєчно!»

От і я хтів запитати вас, чи любите ви секс? Знаю, знаю зараз почнете один наперед одного, роздуваючи щоки, розказувати, як ви це діло любите, які ви спеціалісти, а кожен другий має звання МС (майстер сексу).

«Іван Опанасович. Я в армії так наїбався, Гриша, їбать мої віники.»

І не те, щоб я вам не вірив, але статистика…

Вчені з Florida Atlantic University опитали близько 27 тисяч респондентів, виявилося, що міленіали (народжені в період між 1981 і 2000 роками) після 18 років рідше займалися сексом, порівняно з поколінням Х (народжені з 1961 по 1980 рік). Після 18 років сексуальних партнерів не мали 15% респондентів у віці 20-24 років. У поколінні Х таких нараховувалось менше 6 %. Покоління інтернету облажалось, але, напевно, ті, що виросли на радянському пломбірі до цифрової епохи покажуть, хто тут татко?

Недавнє дослідження Гамбурзького університету ставить хрест на наших сподіваннях. Опитування представників різних країн у віці до 49 років виявило: — зараз середня частота занять сексом складає 1-8 раз на місяць; — у 2000-х роках складала 4-10 разів на місяць; — у 80-ті роки 18-22 сексуальних контактів у місяць.

За останні тридцять років ми стали в три рази менше займатись сексом. Особливо відзначились японці, 26% японців у віці до 34 років все ще є незаймані, а 18% респондентів чоловіків повідомили, що мало цікавляться сексом і навіть думають про нього з відразою.

«І от приходять вони в бєсєдку, а вона йому і каже:”А теперь єбі меня». А він їй:" Как ето". А вона говорит єму:" А от сейчас я тобі покажу, как ето".І не он її, а вона його сама виїбала. "

Сексуальна революція змінила соціальні стандарти, ми стали толерантні до розлучень, дошлюбного сексу, свінгерства, гомосексуальності. Але зараз відбувається процес, який можна назвати сексуальною контрреволюцією. Над світовим сексом нависли чотири вершники апокаліпсису.

Вершник перший. Технічний прогрес.

Природа контактів стала асексуальною. Молоді люди перестали спілкуватися наодинці, з ними завжди є гаджети з тисячами соціальних контактів. Вони надають перевагу віртуальному спілкуванню, яке не призводить до знайомства в реалі і сексу, а плавно перетікає у віртуальний секс.

Сучасна людина отримує більше задоволення від серіалів, ігор та Інтернету. Кожен, хто захоплювався комп'ютерними іграми, знає, наскільки це затягує і змінює твою реальність, а перемога у віртуальному поєдинку прирівнюється до оргазму. Наприклад "танкісти" стали частими пацієнтами лікарів-сексологів.

Страхи, що штучний інтелект знищить людство, не такі і безпідставні, але це буде не під звуки балістичних ракет і бойових лазерів, а під звук повідомлення в месенджері.

Вершник другий. Робота і стрес.

Масова культура винесла на п'єдестал освіту і кар'єру. Люди спалюють мільйони нейронів, піднімаючись по кар'єрній драбині, сотні інформаційних джерел запевняють нас, що вчитися потрібно все життя. Для японок вийти заміж і народити дітей -- означає поставити хрест на кар'єрі. Деякі просто стараються не скотитися на соціальне дно, вкалуючи понаднормово.

Інформація гігабайтами вливається в наш мозок, а за всім цим крадеться стрес з посмішкою хижою. Сексуальний потяг не являється життєво важливою функцією і під час нервового напруження просто блокується. Депресійні розлади, за прогнозами вже у 2020 році стануть найпоширенішими захворюваннями у світі. Депресія — менше дофаміну, більше кортізолу і стрес потужним хуком відправляє ваше лібідо під канати.

"Чорт. Ваня, а може, вона щас прийде, та ми Швецію зробимо?.. Іван Опанасович. Нє, не можна. Вона комусь розкаже, нам тоді всім піздєц. Скажуть: "Іван опанасович Харченко, замість дісєртацію про Шевченка писать, зробив в общєжитії гнєздо разврата."

Вершник третій. Страх.

Ми стали настільки поінформовані про можливі ризики секса ( венеричні захворювання, вагітність і т.п.), що згідно досліджень університета Мічігана більше боїмося наслідків статевих контактів ніж авіакатастроф.

Маскультура несе нам образ ідеального сексуального партнера ( хоча жопа-паровоз Кім Кардашьян чи губи-качечки досить сумнівний ідеал), через нав'язування цього ідеалу молоді люди більше переймаються своїм фото в Instagram ніж реальними знайомствами.

Кожен з нас чув купу історій про секс, що закінчився заявою про згвалтування і шантажем. Люди відбувають реальні тюремні строки за брехливими звинуваченнями. Створюються мобільні додатки для документування згоди на секс. Напевно, скоро обов'язковим набором першого сексу буде — алкоголь, презервативи і нотаріус, для завірення згоди.


"Іан Опанасович. Та шо я, пацан? Я в армії так наїбався, шо противно згадувать. Я, вобще, ото ібаться не понімаю. Ну шо тут такого? Штрикаєш, штрикаєш, а спроси – на хуя? Я б краще вина б ото випив…"

Вершник четвертий. Порно.

Порно стало багато, порно стало легкодоступним, порно стало якісним. Не потрібно напрягатися, беручи участь в статевому акті, включив ролик і розслабився. І діло не в самих відео , а в їх різномаїтті, на відстані пари кліків тобі доступні всі раси і народності світу, всі практики і набуття секс індустрії.

Це формує залежність, легкість досягнення розрядки. Відбиває бажання заводити реальні сексуальні контакти, де можлива невдача. Деякі люди перестають відчувати збудження поряд з живими партнерами.

Сексу стало багато, про нього пишуть, його показують, про нього говорять. Трохи задумався, і вже з екрану тобі привітно махають ціцьки п'ятого розміру, пропонуючи збільшити член у два рази всього лише за місяць.

Секс перестав бути забороненою темою і став багатьом не цікавим. Діти в дитсадку крутять пальцем біля голови, коли чують про лелеку чи капусту. В першій половині ХХ століття міряли довжину спідниці, а зараз носять вагіно-сукні.

Чим більше сексу стає в інформаційному полі, тим менше в реальному. Але життя свідомості в цифровому світі не відміняє фізіології нашого тіла, органи і системи, що не працюють, атрофуються або відмирають. Страждає тіло — міоми, мастопатії, простатити, загальне скорочення життя, страждає психіка — роздратованість, взаємні звинувачення, депресії.

Як кажуть: "Жінка, яка не кричить вночі, кричить вдень".

Гамлєт: "Ітоги подвєдьом"

Секс зникає, але вихід є. Кидайте ваші абонементи в спортзали. Для чого пихтіти і потіти під штангою, якщо пихтіти і потіти можна в ліжку з партнером. Кому потрібне кардіо на велотренажері, коли те ж саме кардіо отримаєш через секс, а при нормальній фантазії ще із силовою нагрузкою. Жодна йога вас так не розслабить, як парочка оргазмів.

Секс — приємна фізична нагрузка, відмінний гормональний фон, щасливий партнер, і все це безкоштовно, на мінуточку.

Хай вашим гаслом стане олімпійський девіз "Citius, Altius, Fortius!"

По ліжках!