"Я в ці ваші гороскопи не вірю, тому що я Стрілець”.

В.о. міністра енергетики Ольга Буславець, як виявилось, риба.

Ну не в сенсі, що вона як Русалонька обміняла свій голос на ноги, бо її призначення прийти в наш світ та відновити українську енергетику. Вона – Риба за гороскопом.

Це дуже тішить нашого міністра, адже “дякую Богу, що я Риба, бо Риби дуже інтуїтивні і добре розбираються в людях”.

То виходить нам в міністерство набирають кадри користуючись магічним мисленням та рекомендаціями які зародились ще в Месопотамії в V в. до н. є?!

Як тобі таке Ілон Маск?

Скажіть пані Ользі, що через те, що наш Всесвіт постійно рухається, то потрібно вводити ще один знак – Змієносець. І вона вже не Риба, а самий натуральний Водолій. Треба бити в дзвони, бо ця похибка завалить нам всю енергетичну безпеку!

І Богу дякувати за те що ти Риба теж, я думаю, не потрібно. Церква таке не схвалює, ба більше, колись за таке можна було потрапити на багаття інквізиції.

Хе-хе, яка іронія міністра енергетики очистили енергією вогню.

Але якщо в нас така державна політика, то пропоную міністерство енергетики формувати з людей, що народжені під вогняними знаками, аграрне міністерство – стихій землі, міністерства водного господарства… Ну ви зрозуміли.

Чи то я просто не зрозумів і в нас не просто міністерство енергетики, а Прани енергетики? Ну тоді нашим міністрам потрібно, як казав Митець – першим ділом треба стати рака, йога любить прану. Ну і не забувати тримати кундаліні сухою.

Хотів сказати, як наш президент допускає таку кадрову політику, і раз, читаю:” Президент України Володимир Зеленський припустив, що нестабільність курсу гривні, події в Нацбанку і навіть ситуація з коронавірусом — це наслідки найскладнішого високосного року.”

Ви знаєте, я нарешті увірував, що у нас народ є джерелом влади.

Народ який заряджав банки з водою перед телевізором, продовжує вірити в забобони та вроки, віддає перевагу гомеопатії перед вакцинацією, постійно чекає спасителя, який зробить йому красиво та сито – породив свого аватара, плоть від плоті своєї.

І тепер чекає його з першим променем сонця, коли він прийде на п'ятий день, зі сходу...

Смутні часи наступають. Калі Юга. Напевно самий час праною запастися. Ви як думаєте?

Фейсбук автора

taras.yalovnichiy
Тарас Яловничий

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації