Відомий бізнесмен Андрій Пальчевський оголосив про створення своєї політичної сили «Перемога Пальчевського». Нова партія має значний потенціал до зростання: виборці втомилися від нової влади та готові проголосувати за тих, хто покаже досвід, командну роботу та має публічність.

Цілком логічно, оскільки він останні 2 роки не сходить з екранів телебачення, а це є основою нарощування впізнаваності.

От популярність потрібно ще здобути, оскільки вона проявляється в ідеологічних та світоглядних позиціях політика щодо ситуації в країні. Іншими словами що запропонує нова партія як порядок денний для країни. Падіння рейтингів «Слуг народу», «Голосу», маргіналізація та зміцнення електорату «Євпропейської солідарності» дає шанс молодим партіям відкусити шматок електорального пирога.

Соціологія показує сповзання рейтингу партії влади, тому українці будуть шукати альтернативи. Партія Пальчевського в більшості націлюється саме на електорат «слуг», а ніж на вибоців «Голосу». Другі грають на одному полі з ЄС та Батьківщиною. «Партія Шарія» теж не є конкурентом партії Пальчевського, тому що перші через свою агресивну риторику спускаються до радикальної риторики, а вона завжди в меншості, плюс сам Шарій за межами України, а це ніяк не сприяє побудові політичної сили, можливо руху, протесту, але не партії. Це радше спроба зайняти нішу «Свободи» але російськомовної частини населення.

Тому партія Пальчевського тяжіє до поміркованої частини електорату, яка не йде на барикади, але уважно слідкує за тим, як політики виконують обіцянки. Пальчевському варто памятати, що окрім лідера партії має бути ще команда, і важливо щоб це були компетентні люди у своїй сфері. В іншому випадку претнедувати на лідерство в політиці буде складно.