Країна в якій молодий хлопчина знаходиться у полоні в РФ (його, як військовополоненого захопили регулярні війська РФ), а в цей же час 40 літній мужик палить свою іномарку, та блокує КПВВ десь на західному кордоні — хвора! Невиліковно хвора. Вона-ПРИРЕЧЕНА!!!


78% українців вважають, що влада винна у соціально-економічних негараздах в Україні, а тільки 5,6% що це війна, окупація, анексія. Для них Україна сама напала на себе.

5c111ac7e5847.jpg

Так ось, щоб знали, саме ці 78% і знищать країну. Не Путін, а ось такі.. Украдуть у нас, та наших дітей батьківщину, саме ось такі.. Украдуть, знищать і потім покладуть перед «сильными мира сего». Сумно.

Прикро!! Мільйони ід@от@в і відвертих запроданців, які готові за дешевий газ та ковбасу і гопака танцювати перед Кремлем і бути малоросами та хо..х.ми... Люди не вірять у спроби РФ захопити частину України, особливо південну частину. Не вірять, що мокшє потрібен не коридор, а вода та електроенергія до Криму, блокування устя Дніпра, Дністра та Південного Бугу. І взагалі перетворення України з морської держави на суто сухопутну. Щоб по Дніпру щось провести, треба в Москві буде спитати. І це початок,а потім і захопленя Києва і …

Не вірять в це саме ті, які в 1992 році крутили у скроні, коли я казав,що РФ нападе на Україну. Для них ворог не в Кремлі. Для них у всьому винен порох, Гройсман, а Путін хороший. Він нас любить і жаліє..


Я довго вагався, але зараз майже впевнений, в тому, що діти батьків мого покоління жити в державі Україна не будуть. Її не буде… І буде добре, якщо Україною залишиться пару-тройку областей. А так. Пацани будуть у футбол бігати за збірну умовної Австро-Угорщини і як той албанець на бутсах малювати прапор України, або наколку біля серця.


Мені сумно. Прикро, але 78% мешканців України не хочуть бути українцями, вони готові отримати статус х@хл@/малороса і отримати аусвайс на право жити та працювати в імперії. Я багато доклав зусиль до того щоб наша країна була незалежною, Я хочу помилитися у відчуттях.. Але...