Предки про неодноразове явлення людини в Мир Землі

10 грудня 2023 16:01
views 60
Likes 0
shares 1
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Неодноразове явлення людини в Мир Землі завжди турбувало населення планети. Воно давало людям перспективу вічності життя, визначало смисл постійної боротьби за світлість душі. Предки знали – лишень та висока душа, яка в кінці земної дороги потрапляла в Праву, отримувала право на нове явлення, на реанкарнацію (реінкарнацію). Розуміли вони і особливості такого процесу, який пов'язаний з генетичним кодом явленого Роду людини, з необхідністю турботи про власне, світле духовно потомство.

Предки знали — неодноразове явлення високодуховної людини визначається двома чинниками:   

а) досягненням душею людини рівнів Прави;

б) наявністю на планеті представників Роду людини, носіїв її особливого генетичного родового коду.

Рис 1. Всесвіт – місце буття високих душ людей, де планети – місця їх тілесного явлення

Варто зауважити, що предки, найперше Рахмани та Характерники, добре знали, що людиною в Праві називається виключно світла душа, а власне Права є великим домом незліченної кількості людей (світлих, високих душ), які об'єднані в ній в Роди.

Варто нагадати, що серед небожителів найвищою людиною є сам Творець (Господь, Сварог, Інтра).

Щоб зрозуміти вище сказане варто прочитати в інтернеті статті під такими назвами:

Що ж до генетичного коду, який має в Яві кожний Рід (Род/Родина), то його носіями здатні бути сотні, тисячі, десятки тисяч осіб. Рід може жити на великій території планети та ділитись на групи, в яких, волею Отців Роду, може статись явлення (прихід) високої душі з Прави.

В питаннях делегування душ з Прави в явлені Мири до сімей Роду, для Отців Роду були важливими дві ознаки:

  • світлість душі батьків новонародженої дитини, як майбутніх вихователів;
  • збереженість (не пошкодженість) родового генетичного коду (генотипу), який допоможе розкривати всі якості високої явленої душі.

Предки знали, що саме слово РІД/РОД – це давня сакральна абревіатура (Рівні Отців Дерева), яка означає структурованість Роду в Праві, засновником якого є Перший Отець Роду (Патріарх), який тримає Коло Отців Роду та творить Родовий Дух (програму Роду).

Рис 2. Рід – носій генетичного коду людини в Яві, який відповідає її духовному началу

Рахмани та Характерники знали, що очолене Патріархом Коло Отців Роду визначає місце явлення високої душі Роду в Яві, в планетарних Мирах, в родовій групі чи сім'ї. Саме воно опікується душею надалі, дає застереження та знаки опіки.

Бо Патріарх Роду і Коло Отців Роду відають: чим сильніші духовно представники Роду в Яві – тим сильнішим буде Рід у Праві!

Предки знали, занедбання зв'язку з Родом, левова частина якого є у Праві, та дії осіб з Роду в Яві які направлені на знищення такого у Праві і у Яві — є родовим гріхом (гріхопадінням), який призводить до позбавлення винуватців духовного кормління, активує муки і фізичне нищення явлених представників Роду на 3-12 поколінь (найчастіше 5-9).

Через наявний родовий гріх, у представника Роду можуть виникати суттєві тілесні деформації, фізичні вади, постійна хворобливість, що викликано їх малими ірійними рівнями.

Але, чи можливо явленим представникам Роду спокутувати родовий гріх?

Так! Але з умови того, що покуту їм визначає той, хто має право карати і милувати, хто посвячений на таку дію Правою. Через нього Небо дає спеціальні молитовні вимоги та призначає особливий строгий 7-ми недільний (49 добовий) піст з харчуванням лишень житнім хлібом та водою.

Варто розуміти і наступне.

Щоб не пошкодити і не загубити явлену високу душу дитини, Отці минулого вчили молодих батьків правилам духовної гігієни. Бо стан їх єства, особливо матері, тісно переплетений з єством дитини та є духовним захистом потомства аж до повноліття.

Предки знали і наступне — душі, які направлені з Прави в Яву, приходять в неї з рівнями значно нижчими ніж були у Праві. Це відбувається через малу ємність полів новонародженої дитини.

З віком ємність полів дитини зростає. Проте дуже важливо правильно наповнювати цю ємність просвітництвом. Це стимулює і зростання кількості полів душі потрібних для ірійного росту і входження душі у Праву.

Звідси: в Мирі Землі високим душам з рівнів Прави вкрай потрібно наполегливо займатись духовною роботоюповертати, а далі і перевершувати надбане в попередніх явленнях!

Саме через це молодим матерям православні Отці минулого радили тримати стан Берегині – стан високої духовної опіки власними високими ірійними рівнями над душею дитини. Єство матері (особливо її душа, дух, атман) мали стати міцною духовною бронею для дитини.

Рис 3. Потомки – частина явленого Роду людини, носії особливої генетики Роду

Також варто нагадати: у давньому православному світогляді смислом явленого життя людини означено — духовне удосконалення людини, її ірійний ріст, служіння Праві.

Якщо ж висока душа, явлена з рівнів Прави, не досягала попередніх ірійних рівнів, та марнувала час явного життя, виникали значні проблеми. Вони були такими:

  • Опускання душі в темну яву, де душа зникала, а її місце займала смертна примара;
  • Відхід з життя з рівнів Яви, коли душа втрачала цілісніть і дефрагментувалась;
  • Відхід з життя з менших за попередні рівнів в Праві, коли душа втрачала духовну силу і знання.

У перших двох випадках говорити про повторне, усвідомлене та повне явлення душі в Яву немає сенсу. У третьому випадку — повернення можливе, але з урізаними духовними можливостями та у випадку коли Коло Отців Роду дасть на це згоду.

Отже важливим для повторного явлення в Мир Землі є — осягнення знань православного світогляду в Яві, збереження генетичного коду Роду через духовно світле потомство.

Саме тому наші предки так наполегливо опікувались майбутнім поколінням, його духовністю, розуміючи, що нове явлення можливе лишень через власне потомство в Яві, те, яке відає та шанує православний світогляд, яке має опікуватись наступними поколіннями.

Це і є відповіддю на запитання, чому наші предки боронили православний світогляд та потомство зі зброєю в руках, наполегливо і самовіддано.

Варто знати і наступне.

Повторне явлення духовно високих особистостей в минулому Землі тривало всю історію планети. Численні православні Отці, Рахмани та Характерники, являлись в Мир Землі багато разів. Проте в нових явленнях у них не залишалось буденної пам'яті про попередні втілення.

Питається чому?

Справа в тому, що високі душі, відійшовши у Праву в кінці життя, не зберігають весь об'єм буденної пам'яті. Такий об'єм суттєво заважатиме їх подальшому удосконаленню!

Рис 4. Захист людського та генетики Роду людини – запорука нових її явлень в Яву

Зберіганню в Праві, в високих душах, підлягає лишень головне - духовні установки, головні програми, напрацьовані таланти, здобуті вміння, канали спілкування з Правою та Родом (те, що визначає ірійні рівні душі).

А де ж дівається буденна інформація, та, яка є важливою для Яви?

Вона системно опрацьовується Правою та концентрується в інформаційному полі Всесвіту — Вселенській бібліотеці.

Але така інформація стає доступною явленій людині лишень у об'ємах відповідно до її ірійних рівнів. Найбільш суттєва, вищих рівнів, опиняється доступною виключно для представників Неба (найвищих Рахманів, Аріїв, Характерників).

Саме з цієї причини Права радить кожній людині духовно та ірійно зростати!

І насамкінець.

Низкою явлень в Яву кожна високодуховна людина здатна отримати вічне буття у Праві – Вселенській системі управління Всесвітом!

Тому маємо підсумувати:

  • Неодноразові явлення в Мир Землі високих душ з рівнів Прави (волхвівських, Рахманських, Характерників) є частиною механізму їх удосконалення, для досягнення вічності буття у Всесвіті;
  • Такі явлення можливі лишень при наявності в Мирі Землі світлих явлених представників Роду конкретної людини;
  • Недосягнення рівнів духовного удосконалення в Праві може закінчитись наступним: а) загибеллю душі; б) її дефрагментацією; в) її духовним опусканням;
  • Питання явлення високих душ з рівнів Прави у Мир Землі визначається належним людині Колом Отців Роду на чолі з Першим Отцем Роду (Патріархом);

Тепер знаємо, що православними предками дорога вічності досягалась виключно через осягнення та шанування православного світогляду, через служіння Творцю та Праві.

 

Але чи здатні ми бути такими духовно сильними як наші православні предки?

 

+   +   +

З видання «Братство Богуна», №28, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com.

 

Коментарі

Інші пости автора