Православний світогляд про боротьбу зі злом

23 грудня 2023 11:21
views 62
Likes 0
shares 3
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Згідно давнього православного світогляду матеріальна частина Всесвіту у світобудові складає лишень 3-4% його енергетичного потенціалу. В той же час позаматеріальна – 96-97%. Саме це визначає домінантні позиції тих процесів, які є поза Явою. Тут варто нагадати, що у минулому життя у Всесвіті було атаковане паразитуючим агресивним, вірусним утворенням - антисвітом. Ліквідація такого, як зла, та сформованої ним темної яви, через Апокаліпсіс та Армогедон, є головним завданням Творця та Прави.  

Предки знали — сформована антисвітом темна ява, є носієм зла (ЗЛОЗмія Личина Ощирена/оскалена), загрозою для всього світлого і людського, того, що збудоване на Законі Творця (ЗАКОНЗА Кормлінням Отця Небесного). Бо саме через темну яву, її нечистих духів в примарах, антисвітом здійснювались енергетичні крадіжки духовної енергії Творця.

Рис 1. Архангел Михаїл – перший серед Духів Господніх в небесному воїнстві

Православні Рахмани та Характерники минулого добре знали, що в системі нашого Всесвіту, в системі його Світлого Ірію, присутній механізм для боротьби зі злом. Він включається в дію в момент виникнення вірусних утворень, подібних до антисвіту та темної яви, як нині.

Цей механізм захисту очолює один з Синів Господніх, якого знаємо як Хреста Отця Господа. Нагадаємо, що абревіатура ХРЕСТ означає – Хто Рівнями Є Святості Творця (її не плутати з поняттям Христ).

Для розуміння ситуації варто ще раз переглянути схему «Кола Господнього (Кола Творця, Сварога, Інтри ірійного рівня +120), яка подана в інтернет статті «ТВОРЕЦЬ – ОСНОВА ЖИТТЯ НАШОГО ВСЕСВІТУ».

В механізмі захисту на чолі Хреста Отця Господа (до нього мають доступ лишень Діти Отця Господа) є і Духи Господні (їх 48). Вони очолені 12 найвищими Аватарами, серед яких першим є Архангел Михаїл.

До того ж, на ірійному рівні +120, поряд Духів Господніх, бутують душі Рахманів-Аріїв та Характерників. Вони основа духовного воїнства Господнього.

В оточенні кола Дітей Господніх є і інша сила – Ангели (АНГЕЛА/дух Невидимий Гідний Єства Людського). Їх ще називали Духами-охоронцями, або Вогняними Ангелами.

Оглянути схему Світлого Ірію та місце в ньому ірійного рівня +120 можна у «Схемі Світлого Ірію у Нових Часах (очищеного від паразитуючого антисвіту)» яка розміщена в інтернет статті «ДУХОВНІ ПРОВІДНИКИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ЛЮДСТВА».

Православні предки, Рахмани та Характерники, добре знали, що очищення Всесвіту від антисвіту, а далі і від темної яви, у Мирах нашого Зодіаку, буде відбуватись поетапно, через Апокаліпсіс (АПОКАЛІПСІСАктивні Переміни Отцеві Кормління Атманського /духовного – Ліки Правдиві Світлого Ірію Системи).

В розпал Апокаліпсісу постане Армогедон (АРМОГЕДОНАРії МОгутні Є ДО Низу/в Мир Землі), як початок підготовки до Нового Миру Нової Землі.

Тут варто нагадати, що Вишні Сили ірійного рівня +120 тримають опіку над усіма Брамами наявними у Світлому Ірії, щоб унеможливлювати потрапляння вірусного та темного в Праву.

Рис 2. Демонічне зло маскується під світле і праведне, бо є оманливим і брехливим

Вірусність антисвіту, у свою чергу, вибудувана на системі темних духів, найагресивніші та найнижчі з яких носять назву демонів (ДЕМОНДух Єхидний Манів/чоловіків Озлоблення Нечистого).

Завданням демонів завжди було – духовне опускання людини на ірійні рівні нижчі Світлого Ірію, через одержимість, спокуси, гріхи, для спрямування вкрадених живильних енергій до антисвіту, на рівнях якого паразитували змій, антихрест, люцифер, бофамед, диявол, сатана, біси, чорти, і де множилось потворне гаддя (рівні від -21 до -8).

Для духовних крадіжок, нечистим була сформована проміжна структура — темна ява, де відбувався відбір енергій у духовно падших (рівні від -7 до -0).

Щоб лукаво опускати душі світлих людей було деформовано і рівні Природи, які перетворились в зону духовних перекручень, виправдання темного, поширення ідей тотемізму та анімалізму (рівні від +0 до +7).

Зло (ЗЛОЗмія Личина Ощирена/оскалена), у формі енергетичних крадіжок, виправдовувалось і обожнювалось. Його символам (зміям, драконам, ящерам) поклонялись як богам. Нав'язувалось духовне рабство.

Антисвітом зло виставлялось прямою протилежністю добра (ДОБРОДО БРами Отців). Бо добро завжди стимулювало духовне кормління людини, ірійний ріст, заохочувало щире просвітництво, шанування та служіння Праві!

Предки казали: після першого етапу Апокаліпсісу, знищення антисвіту, постане другий етап – поступове обезсилення, а далі і ліквідація духів темної яви, які ховаються в примарах нелюдів. Виконавці такої дії – Духи Отця Господа, Вогняні Ангели, Вишні Сили Неба, Небесне воїнство.

Рис 3. Конотопська битва – так наші предки з Божою поміччю нищили носіїв зла у Яві

Рахмани та Характерники відали — в процесі здійснення Апокаліпсісу матеріальний Мир та Права зв'язані між собою.

Усе через те, що Вишні Сили здатні прикладати свої зусилля лишень з умови, що в Мирі Землі діють духовні воїниборці за правду і Новий Мир!

Такі духовні воїни, через просвітлення, мають бути свідомими того, що відбувається в просторі Всесвіту, розуміти, чому і як діють Вишні Сили!

Вони, та їх земні Роди, мають стати живою основою Нового Миру Нової Землі!

Саме через це наші предки шанували просвітництво, зберігали і розвивали Рахмано-волхвівську систему, вчили високих духівників та духовних воїнів — волхвів, Рахманів, Характерників.

Найбільшим досягненням людини у ході просвітництва являлась здобута тверда воля (ВОЛЯВишнім Отцем Любимох Я). Бо воля – це духовний стан рішучого відсікання впливів нечисті, міцний замок на душі людини, який береже єство від спокус і прямих атак темних духів та демонів.

Не менш значимим чинником у ході просвітництва були отримані чи відновлені духовні знання (ЗНАННЯЗело Наука А/духа Небесного НЯ/тобі), які в системі Світлого Ірію ставали духовною бібліотекою (духовним банком) матричної душі в Праві.

Збережені у Праві (системі БОГБратство Отців Господніх) власні знання, та отриманий через просвітництво доступ до них, у черговому явленні душі людини в Яву, сприяли розкриттю планів нечистого, його підлих нападок. Духовні знання ставали міцним щитом від лукавства, спокус, гріхів, проявів одержимості.

Недарма великий Кобзар, Тарас Шевченко, після мандрів по центральній Волині, після зустрічей з останніми нащадками Рахманів Волині-України 17 століття, писав таке:

«Борітеся — поборете, вам Бог помагає!»

Славлячи предків за їх боротьбу, варто згадати велику самопожертву від Характерників і добровольців на полі Берестецької битви, які після зради Хмельницького, відчайдушною боротьбою дали можливість армії Богуна відійти під Мізоч та згодом розбити армію вторгнення.

Побачити ці події можна у відефільмі про Берестецько-Мізоцьку битву, який в інтернеті зветься — «Берестечко. Битва за Україну„, частина 1 та частина 2.

Рис 4. Духовно озброєні та рішучі у борні завжди отримають допомогу Прави

Варто нагадати і наступне. Рахмани повчали своїх учнів в ході просвітницва такому:

А). Зло, для того щоб бути покараним, має проявитись, показавши свій темний бік. Цим воно заробляє присуд Прави на повне знищення!

Б). Зло не може бути улещеним, задобреним чи втихомиреним. Бо всяку поступливість воно сприймає як власну перемогу і буде лишень міцніти.

В). Злу не можна допомагати у продовженні існування, тоді коли воно гине. Не можна прощати його злодіянь. Бо байдужість до проблем зла – це теж боротьба з ним!

Г). Зло треба нищити, але розумно, опираючись на знання і допомогу Прави, проявляючи мудрість та холодну волю, не впадаючи у надмірні емоції, які зло обов'язково використає проти вас!

І на самий останок. Ось окремі висновки та узагальнення з викладеного вище:

  1. У Світлому Ірії нині задіяні потужні сили ліквідації нечистого, які розташовані на рівнях Кола Господнього (ірійний рівень +120) та очолені Хрестом Отця Господа;
  2.  В ході Апокаліпсісу очищення потребуватиме участі в цій боротьбі світлих душею людей і буде зосереджене на рівнях темної яви, де ховаються нечисті духи нелюдів;
  3. Участь світлих душею людей вимагатиме від них їх твердої волі, знань, як засобів боротьби, як передумов потрапляння в Новий Мир Нової Землі.

І на завершення. Спираючись на досвід предків, православних Рахманів та Характерників, спитайте себе про наступне.

 

Чи готові ви боротися зі злом, як це робили православні предки?

Чи щиро прагнете потрапляння в Новий Мир Нової Землі?

 

+   +   +

З видання «Братство Богуна», №29, 2023 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com.

Коментарі

Інші пости автора