Армогедон — вплив Аріїв на хід планетарних змін

13 лютого 2024 15:40
views 46
Likes 0
shares 1
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Планетарні зміни, які Рахмани та Характерники минулого, знавці православного світогляду, називали Апокаліпсісом, є очищенням Миру Землі від злостливості антисвіту, від бруду та агресії темної яви. В історії нашої планети кожен наступний Апокаліпсіс підкріплявся Армогедоном – приходом на планету небесних посланців, Аріїв, провідників Закону Творця, мудрих засновників справедливого земного суспільства. Завданням Аріїв завжди було одне – утвердження на планеті Нового Миру Нової Землі.

Варто зазначити, що в далекому минулому, за сотню тисяч років до нас, Земля вже проходила п'ять таких очищень, п'ять Апокаліпсісів. Останній з них отримав назву Біблійного Потопу. Такий був пов'язаний з руйнуванням тогочасного осередку планетарного зла – темної цивілізації острова Атлантида.

Нагадаємо, що предки добре розуміли сакральне значення важливих, вживаних ними понять. Так слово АПОКАЛІПСІС означало: Активні Переміни Отцеві  Кормління Атманського/духовного — Ліки Правдиві Світлого Ірію Системи. А слово АРМОГЕДОН: АРії МОгутні Є ДО  Низу/в Мир Землі (як поява загонів Аріїв на Землі).

Рис 1. Зразок Арійського нагрудного символу духівника-вчителя найвищих ірійних рівнів

Стосовно Аріїв слід зазначити, що вони є Рахманами найвищих рівнів посвяти, або Рахманами-Аріями, душі яких належать до Кола Отця Господа (Творця, Сварога, Інтри). З усієї кількості душ Аріїв у Праві, лишень незначна частина, менше одного відсотка, перебуває нині в Яві.

У нашому Всесвіті Арії мають свій планетарний Мир, який формує народ ювал. В ньому суспільство збудоване за найвищими зразками людської любові, доброти, шанобливого ставлення до Творця, Закону Творця та Прави.

Представники народу ювал, як втілені Арії, час від часу являлись та являтимуться в Мир Землі, щоб відновити на Землі законність Небесну.

Щоб глибше зрозуміти це, варто прочитати інтернет-статті з такими назвами:

За давніми переказами від Рахманів і Характерників, саме Арії з народу ювал є найвищими духовними вчителями в явлених Мирах нашого Всесвіту. Саме їх посланці в часи Апокаліпсісів беруть участь у Армогедоні та відновлюють світлість суспільств, які були уражені антисвітом та мають темну яву.

В далекому минулому, для відновлення світлих суспільств в явлених Мирах, Арії формували духовні столиці з яких ширили просвітництво та навчали людей берегти православний світогляд.

Після останнього Апокаліпсісу на Землі (Біблійного Потопу та нищення темної цивілізації Атлантиди), їх нащадки заснували Арту – сакральне святе місто де зберігався сакральний спадок Аріїв, де діяла Троянь (духовна влада з трьох найвищих Рахманів), де керували суспільством БУСи (високодуховні мирські очільники).

З черговою атакою носіїв темних ідеологій на Землю, а така почалась з переселенням на планету племені гадкаду більше 7 тисяч років тому, розгорнулось нове протистояння антисвіту зі світлим людським суспільством, з носіями православного світогляду.

Події на планеті проходили так, що до середини 1 тис. до н.е. було атаковано головну духовну столицю на Землі — Арту в Артанії.

Арта зазнавала руйнування, проте згодом її діяльність поновилась в Арті-Соуренжі, а далі Соуренжі (про це читайте в інтернет статті «ВІЙНИ ПРОТИ СЛОВ'ЯНСЬКОГО СВІТОГЛЯДУ„).

Соуренж став духовно-адміністративною столицею центрально-слов'янського союзу, який звався Дулібським (Дулібія).

Проте і нова слов'янська столиця, Соуренж, потерпала від ворожих атак. На початку 9 ст. н.е. вона, як і Арта, зазнає обширних атак і перестає діяти через підкинуту ворогами духовну чуму (темне енерго-польове ураження місцевості на два століття).

У цей час спадок сакрального міста перейняли навколишні містечка в системі Роксолані — паланкового утворення між річками Стир і Случ в центрі Волинських земель. Ці ж містечка отримали функції загальнослов'янського Рахманського духовного центру.

Рис 2. Арта – столиця Артанії, духовна столиця Першої Рахманської Трояні і БУСа

З 9 по 14 століття центральнослав'янська державність, з осередком у Роксолані, отримала назву Рось. Проте через фальсифікацію яхами-московитами давніх слов'янських літописів (первісно писаних велесовицею) вчинених з допомогою штучної візантійської кирилиці, її було перетворено на Русь.

В часи 14-15 століть православний світогляд та традиції арійства берегла нова держава, утворена на базі держави Рось, яка звалась Волинню.

З 15-16 століть, ця держава носить назву Волинь-Україна, а згодом, з 17 століття — Україна (дивись інтернет-статтю «КАРТИ РОСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ПІЗНЬОГО СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ: ВОЛИНЬ—УКРАЇНА XVI-XVII СТ.»).

На Волині-Україні зберігався давній рахмано-арійській вишкіл, найперше у Пересопницько-Білівській школі, яка була неподалік від Рівного, де плекались традиції підготовки характерників.

Ширше про явище характерництва читайте у таких інтернет-статтях:

Держава Україна 17 століття, існування якої заперечують історики імперського штибу, розквітла у часи Івана Богуна, керівника Першої Рахманської Трояні та її БУСа.

Богун продовжив державні реформи попередників, як і модернізацію армії, посиливши вплив характерників з Волині на процес військового вишколу, особливо в заснованій у 14-15 століттях твердині на Дніпрі — СІЧі (Світло Ірію Чисте).

Своє випробовування на міцність українська армія Богуна пройшла в Роксолані, в ході Берестецько-Мізоцької битви, де знакову роль зіграли носії арійських знань – загони воїнів Характерників (дивись відеофільм «Берестечко. Битва за Україну„, частина 1 та частина 2).

Рис 3. В основі характерництва предки поклали рахмано-арійські духовні практики

Пишаючись цим рахмано-арійським духом ми і нині шануємо предків, ставлячи у приклад величні подвиги Характерників минулого.

Повертаючись до сьогодення та поглядаючи у майбутнє, маємо спитати себе таке: а яку ціль нестимуть Арії, які прийдуть в Мир Землі? В новому Апокаліпсісі?

Щоб зрозуміти це варто повернутись до далекого планетарного минулого, до попередніх очищень Землі, де явлені Арії мали такі цілі:

  1. Очищення планетарного Миру від темної яви та слідів її діяльності;
  2. Формування основ Нового Миру Нової Землі на Законі Творця та його світогляді;
  3. Утвердження основ Союзу світлих народів в Мирі Землі;

Але як здійснити поставлені завдання не зруйнувавши Землю і планетарний Мир? Як досягти бажаного розумно і швидко? Тут варто усвідомити наступне:

  • Перша ціль досягається енерго-польовими впливами Неба на темну яву в Мирі Землі, руйнуванням полів темних мирських утворень, очищенням нелюдського в суспільстві.
  • Друга ціль досягається утвердженням в Земному Мирі основ давнього православного світогляду, який шанує Закон Творця, який формує справедливість у духовному кормлінні єства людей.
  • Третя ціль досягається розгортанням духовного навчання, просвітництва, осягненням народами свого значення для Прави, плеканням ними духовної єдності, розумінням стійкості життя у Світлому Ірії через справедливе духовне кормління.

Як і раніше діяльність Аріїв на початках Апокаліпсісу буде невидимою та визначатиметься енерго-польовими впливами на темну яву та нелюдів.

Вже після цього, після формування певних безпечних умов, явлені Арії будуть мати можливість появи перед людьми, тими хто буде здатен будувати Новий Мир Нової Землі.

Так було з Арієм та Бусом Ораратою, який 12 тисяч років тому зіграв визначальну роль в руйнуванні Атлантиди, в проведенні Біблійного Потопу, в започаткуванні Нового Миру Землі. Так, найпевніше, буде і зараз!

Рис 4. Виховання рахмано-арійським духом та високими знаннями формує українську міць

То які висновки можна зробити зі сказаного вище? Чи має земне суспільство боятись подій Апокаліпсісу та Армогедону?

Відповідь не є однозначною. На даний час земне суспільство, через Суд Господній (а такий вже відбувся), ірійно поділене на людей та нелюдів. Реакції на планетарні зміни у них будуть різними:

  • Для нелюдів події будуть болісними та дратівливими, бо вони є носіями темної яви і всіма силами будуть противитись змінам;
  • Для людей світлодуших події будуть відносно безпечними, бо Новий Мир Нової Землі будуватиметься для них, для їх дітей та внуків.

Головне для людей світлодуших це — витримати умову від Прави і Неба: триматись достатньо високих значень ірійного рівня, не нижче +12 (високої духовності за мірками Прави), який знімає впливи темної яви та убезпечує людську душу від опускання в темну яву.

Бо тільки через просвітництво люди здатні духовно вирости, зрозуміти основи Вселенського життя, керівну роль в ньому Творця і Прави, здатні жити по Закону Творця.

Допомогу в цьому людям нададуть Арії – духовні вчителі з найвищими ірійними рівнями та глибокими знаннями правдивого життя у світлих Мирах Всесвіту.

 

Чи будемо здатні будувати Новий Мир Нової Землі?

Чи готові прийняти Божих посланців?

Відповіді чекати не довго…

 

+  +  +

 

З видання «Братство Богуна», №31, 2024 р.

Інші публікації блогу Святояр дивитись тут — https://sviatoiar.uamodna.com.

Коментарі

Інші пости автора