...сьогодні робить кожен росіянин, який голосує за пуйла.
Результати виборів в росії, звісно, відомі — намалюють вони яку хочеш явку і рівень підтримки, але реальна статистика необхідна недоцарю і його свиті, щоб оцінити чи можна запускати сценарій «ставай страна агромная».
 
Деколи здається, що в цих, так званих, еліт рашистів споконвіку стратегія тримати своє населення в бідності, бидлятстві, тупості і п'янстві, щоб мати ресурс для їхньої улюбленої справи — війни.
Але, напевне, не слід переоцінювати це зло в його здатності до таких стратегічних підходів. Швидше за все, вони просто всі у своїй більшості такі.
 
Саме наша і світу недооцінка цього бидляцького світогляду «висококультурної і високодуховної» расєї підштовхувала нас до думки, що війна з запоребрика не прийде до нас в таких масштабах.
 
Так, ймовірність «ставай страна агромная» після цього перепису крововожерливого насєлєнія дуже висока.
І виглядає так, що серед європейців починає з'являтись розуміння такого сценарію.
 
Просто не має консенсусу який вихід.
 
Стоїть вибір зробити нас аналогом Чехословаччини часів другої світової війни й сподіватись, що пуйло не гітлер, або все ж грати на випередження.
 
Макрон принаймні намагається інформаційно протистояти. Сподіваючись, стримати кремлівську шушару від таких планів.
Але тут лише меседжами не обійтись. Війна закінчиться тільки тоді, коли солдати НАТО будуть на нашій землі.
Якби європейські війська просто зайшли прикрити захід країни, північні кордони, Одесу, то звільнили б величезний ресурс наших військ, яких ми змушені тримати по всьому периметру кордонів.
 
В цьому напевне і проглядається задум. Питання чи знайдеться злагодженість, рішучість і політична воля.
 
Фото Дмитрий Марков