Ідіоти приймають рішення, чи перевіряють нашу готовність погодитись з ідіотськими рішеннями?

Економіка на паузі, подвійні стандарти кому працювати можна, а кому ні. Носіння масок на вулиці, заборона відвідування парків, прибережних зон, заборона переміщення більше ніж дві особи і т. ін.

Де розумність та раціональна обгрунтованість?

І такі рішення приймаються не лише в нашій країні, але і на різних кінцях світу. Наприклад, знайомі з Аргентини, з маленького мальовничого міста, повідомили, що їм заборонили походи в гори. При тому, що не має жодного зафіксованого хворого.

Де логіка всіх цих рішень?

В парку, лісозмузі, прибережній зоні і в горах більший ризик підхопити коронавірус ніж Епіцентрі чи в черзі на МакДрайв?

Зрозуміло, що така ситуація підштовхує до різноманітних припущень.

Чи раптом така уніфікована реакція на вірус в різних кінцях світу, не несе в собі ще якісь цілі?

Я не поспішаю висловлювати, якісь теорії і стверджувати, що мені щось ясно, тим самим, збираючи перепости і лайки. Бо усвідомлюю, що не володію повною картиною.

Також усвідомлюю, що можу бути упередженим. Наш мозок запрограмований вибирати із загального потоку інформації ту її частину, яка узгоджується з нашими переконаннями. Це часто веде до помилок. Всі ми дорожимо своїми переконаннями, тому схильні вірити людям, які їх розділяють. У підсумку ми опиняємося ізольовані у власній «інформаційні бульбашці».

Тому, в жодному разі, не хотів би нав'язати «свою» правду іншим.

Але хотів би озвучити.

Чи та картина, яка мені і Вам доступна, не викликає у Вас багато запитань?

Ідіоти в різних кінцях світу приймають рішення чи нас тримають за ідіотів?