article18993.jpg

Українській громаді пропонується резонансна стаття з одного з рівненських сайтів та відео за участю такого собі бізнесмена Анатолія Ясковця на одній з телепередач центрального телеканалу, де він прагне власні провини перекласти на… громадську організацію українського патріотичного спрямування, яку наполегливо називає сектою. У такий спосіб чоловік намагається уникнути відповідальності за власну сумнівну поведінку і зробити винними у своїх проблемах інших. До того ж, на думку керівництва громадської організації, робить це він не без впливу… прихованих від загалу антиукраїнських сил. Тому постає питання – кому потрібна ця брудна колотнеча у Рівному? Чи не Москві? Чи не Кремлю?

Джерело статті та посилання на відео подані нижче.

Кримінальне провадження з якого сміються всі...

Москва сміється більше всіх...

З цієї справи сміються працівники поліції, прокуратури і суду. Але можливий слід Москви змушує думаючих людей не сміятися, а ставитися но неї з підозрою.

a043e2ca5304649eb91fe6a30ec7e3c4.jpg

Отже, на Рівненщині конфліктує подружжя підприємців Ясковців. Дружина звинувачує чоловіка у подружніх зрадах. Останньою краплею для жінки стали можливі інтимні стосунки чоловіка з її матір'ю, тобто його тещею. Протягом тривалого часу вони разом парилися в лазні. А під час сімейних сварок чоловік збирав речі і йшов жити до тещі.

«Спочатку були просто підозри, — розповідає підприємець Ольга Ясковець. Я довго терпіла, але цей бруд перейшов усі можливі межі. Я запідозрила свого чоловіка в інтимних відносинах зі своєю матір'ю і не тільки. Неадекватна поведінка Анатолія свідчить ще й про інше — він зловживає алкоголем і приймає наркотики. Я вирішила розірвати стосунки з цим негідником.

Справа в тому, що у нас з чоловіком був спільний бізнес. „Горе-директор“ довів наше діло до накладення арешту виконавчою службою на виробничі приміщення. Під час нашого останнього конфлікту Анатолій заявив: „Або мені, або нікому!“

Я з цим не погодилася, адже виробництво — справа мого життя! Анатолій дуже злякався, що частина майна відійде мені і трьом нашим дітям, а він, оскільки не вмів і не вміє нічого робити толком, залишиться без коштів для існування.

Щоб цього не сталося чоловік пішов на всі можливі, навіть аморальні вчинки. Лайка, образи, переслідування, побиття мене і жінок-співробітників — ці факти я вже втомилася рахувати.

У хід пішли зв'язки мого чоловіка в правоохоронних органах, результатом яких стало відкриття кримінальних справ та судових слухань. Мішенню було обрано не тільки мене, а й близьких і рідних людей, які мене знають, підтримують і допомагають.

Не секрет — найбільше мій чоловік боїться виглядати смішним і банальним… Ну зрадив, ну спиш з тещею, ну ділиш майно з дружиною, ну ведеш розгульний спосіб життя — це так тривіально, побутово і в цілому смішно...

Але йому здалося цього мало — він вирішив звинуватити мене і наших спільних трьох дітей в тому, що ми входимо в якусь секту і діємо в її, а не в своїх інтересах, згодом назвавши нас ще й учасниками організованої злочинної групи.

Його хвороблива уява і впливові зв'язки (в Рівненській обласній прокуратурі працює брат Анатолія — начальник відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при здійсненні оперативно-розшукової діяльності Потапчук Руслан Богданович) вже роблять свою замовну чорну справу.

Наша участь і допомога Українському товариству охорони пам'яток історії та культури Рівненської області слідчі намагаються видати за участь в секті, з метою відчуження майна фірми на її користь. Це абсолютна нісенітниця і вигадки!

Однак, під гучний сміх слідчих поліції та прокуратури — все одно порушуються кримінальні справи вже проти членів цієї громадської організації. І найстрашніше!!! У маразм мого чоловіка, і не без чиєїсь впливової підтримки, „вірять“ навіть такі високопоставлені чиновники в погонах, як заступник прокурора Рівненської області Мирослав Пацкан, суддя Євген Сидорук та інші впливові і відомі працівники органів».

b2d7df8737b7313f819b59214730ca3d.jpg

Відео виступу Анатолія Ясковця на телебаченні 2019 р. дивитись тут —

https://www.facebook.com/100026491424586/videos/vb...

То чим же відоме широкій громадськості Українське товариство охорони пам'яток історії та культури Рівненської області? Так звана «секта», «адепти якої» відповідно до своєї статутної діяльності займаються відродженням історичної спадщини України та Волині зокрема?

В роботу Товариства входять: зйомки історичних фільмів, телепрограм, проведення досліджень пам'яток культури та історії, написання книг і публікацій у наукових виданнях та інше.

Чи дійсно за вивіскою Товариства діє підступна і віроломна секта, як це, на догоду зовнішнім силам, намагаються видати слідчі поліції і прокуратури?

З цим питанням ми звернулися безпосередньо до голови Товариства, Сергія Лейчука:

«Українське товариство охорони пам'яток історії та культури Рівненської області, перш за все, працює над дослідженнями невідомих фактів та сторінок нашої історії, бореться зі штампами, нав'язаними імперськими силами Москви і Варшави, їх ученнями.

Останнім часом у нас відбувалися досить жорсткі дискусії з офіційними істориками на тему правдивого вивчення історії України, яку від нас ховала сотні років Річ Посполита та Російська імперія, і ховають, через підконтрольних вчених та науковців, і до сьогоднішнього дня.

Ми зняли документальний фільм „Берестечко. Битва за Україну“ у двох частинах. Триває робота над картиною яка ставить під сумнів геноцид польського населення на Волині в 1942-43 роках («Лукаве людобуйство»). Ми ініціювали розкопки поблизу стадіону «Авангард» і в парку Тараса Шевченка в Рівному, з метою вивчення нашої правдивої історії, яку від нас чомусь так ретельно приховують.

За це сьогодні проти членів нашого Товариства порушують кримінальні справи, членів Товариства звинувачують у всіляких нісенітницях. Працівники правоохоронних органів, які можуть діяти в інтересах Кремля, звинувачують нас у сектантстві і діяльності з корисливих інтересів.

До речі, до нині члени Товариства вкладають у процес вивчення історії міста, краю, України, виключно власні кошти, працюючи на волонтерських засадах. До того ж ми категорично виступаємо проти всіляких сект в українському суспільстві, бо дотримуємося виключно православного світогляду.

Тому, в діях слідчих поліції, прокуратури, а також суддів Рівне та області, наші члени бачать одне — бажання зупинити діяльність Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області, на догоду Москві та її прислужникам, свідомо чи несвідомо".

Чим закінчиться ця історія з промосковським корінням, яка почалася з банального сімейного конфлікту, нам невідомо.

Але ясно одне — після майданів і війни ми так і не позбулися сліпого поклоніння перед чужими "авторитетами науки", не очистили до кінця нашу правоохоронну систему і суди від промосковських посіпак.

Петро Поліщук

20.11.2017р.

---------------------

Джерело — https://vremya.eu/stati/obschestvo/anatol-i-jaskovec-proti-ne-snuyucho-sekt.html