Доброго часу доби, читач!

Я живу в Одесі. Три роки тому жителі цього міста відстояли своє право на мир, зупинивши агресію з боку РФ. Але це — окрема тема, про яку детально можна почитати і подивитись тут і тут.

Не буду розповідати про всю місцеву специфіку.

Просто розповім, чим сьогодні, через три роки, 02.05.17, жило моє місто.

Ранок. 11:00

Правий сектор проводить акцію вшанування пам'яті Ігора Іванова та Андрія Бірюкова, перших жертв тих подій, яких було вбито проросійськими орками три роки тому.

5908e74f00247.jpg

5908e76109067.jpg

5908e76eb6e4e.jpg

В той же час, з самого ранку в іншому місці, на Куликовому полі почали збиратись інші люди. А якщо чесно, то просто сєпари почали збиратись для проведення свого танцю на кістках.

Коли не працює інформаційно і по слідству держава Україна, то починає працювати російська пропаганда, яка на це кидає величезні ресурси.

5908eae8d96a8.jpg

Туди прийшов і Олег Губарь, член історико-топонімічної комісії міської ради. Періодично дає інтерв'ю терористичному каналу «ньюзфронт», а зараз — ківалівсько-голубівській «Акадємії».
На ньому, до речі, теж відповідальність за невдалу спробу ОМР повернути вулицям Одеси комуністичні назви.

5908e9fe4e27f.jpg

На місці також було нууу дуже багато поліції, і прийшли на зов расії-матушкі навіть мертві

5908eb4c63c37.jpg

Але все-таки живих зомбі було більше і ба, ну них навіть є свій прапор!

5908eb99be20c.jpg

Щоб краще зрозуміти, чим була третя річниця подій 2 травня в Одесі біля дома профосоюзов будинка профспілок, варто подивитись наступне

І так, відео перше. На цих кадрах видно, як ватка випускає в небо чорні кульки, і від сильного трауру починає весело аплодувати

Проходить буквально ще 10 хвилин і ватка починає на мене нападати і агресивно себе поводити. Без коментарів. І обережно, нецензурна лексика)

Далі парад дуль. Класика вже. Ще в кадрі є кидання по мені квітів, мабуть це вони так вшановують своїх загиблих. Але кажуть, що це вони мені на могилу кидають і кричать в мою адресу нецензурні «кричалки». Цирк та й годі))

Чутно цікаві вигуки «вонизадєси бандеравскіє бєси», потім з'являється агресуюче бидло, що нецензурно висловлюється, але, на жаль, на них не звертає уваги поліція.

Після цього на мене почали нападати сєпари, і поліція вивела мене з місця подій. Не сєпарів чомусь

Голова нацполіції Головін давав коментар з місця подій

Потім якийсь божевільний навіть спробував на нього напасти, але невдало

Ну і вишенькою на торті є ось ця відеонарізка звідти. На самому початку видно, як сєпарша вибиває у мене з рук мобільний телефон і намагається порвати шнур від нього, але присутні правоохоронці, на жаль, її не затримують. До цього, до речі, було ними взято двох ватних дурників, які намагались прийти з гєоргіївськими лєнтами. Так, тут такі є.

І ще дуже багато цікавих моментів. Наполегливо раджу подивитись

До речі, зауважу, що в місто заявились ще і Бойко, Новінський та Скорик, яким кортіло піарнутись та поспекулювати на тему подій 2 травня. Їх однопартійців обласного рівня викликали на допити, у одного провели обшук, а частина організаторів ватного мітингу також були або на допитах, або з обшуками. Це, до речі, вже традиційно теж. Не буду багато уваги приділяти недобитим ригам.

І в небі увесь день літав мордорозпізнавач сєпарів від Миротворця. Це до слова.

В цілому все пройшло спокійно, але сама ситуація- абсурд. Повний сюрреалізм і ідіотизм — дохзволяти в воюючій країні проводити ворогу такі заходи.

Через декілька годин патріотична спільнота знову зібралась в центрі міста, на Грецькій площі для вшанування пам'яті Героїв, які боролись за Україну у цей непростий для всіх нас день три роки тому.

Помолились. Запалили лампадки.

5908f2e4c4c8d.jpg

5908f3d1733b3.jpg

Потім було відкрито меморіальну дошку, присвячену Ігору Іванову, дестянику ПС, що загинув від кулі російського найманця.

Вічна пам'ять.

5908f5769f070.jpg

5908f581370a7.jpg

Це Одеса сьогодні. Через три роки після тих важких і доленосних подій.

Не хочу писати ніяких висновків чи моралі. Зробіть їх самі. Я просто хочу, щоб Україна бачила, як живе її «Південна столиця».

P. S. Вже після всього сталась ще одна історія, яку не можу не розповісти.

Неподалів Приморського райвідділку група активістів зустріла місцевих сепаратистів із «партії Сталіна». Їхали на якомусь драндулеті із каліфорнійськими номерами і радянською символікою. Одного з них розшукувала поліція, тому досить швидко його повели у відділок.
Зауважу, що вони вже до цього за щось отримали від когось фізичні зауваження, і водій, і пасажир були з характерними ознаками алкогольного сп'яніння.
Деталі на відео.