Російська Федерація намагається дестабілізувати ситуацію в Одеському регіоні, спекулюючи через свою агентуру на релігійній та етнічній темах.

Вплив сусідньої країни-агресора в нашому тилу доволі потужний, особливо в таких складних регіонах як Закарпаття, Бессарабія і ділянка біля кордону з невизнаним придністров'ям. Для втілення в реальність своїх проектів росія використовує усі можливі приводи, а якщо таких нема, то придумує їх самостійно.
Пам'ятаєте вибух в конусльстві Польщі? Почитати про це можна тут.

Організатором виявився Микола Дульський «Наждак», котрий використувує ФСБ для створення конфліктів на національному підгрунті. Він же намагався організувати під консульством Болгарії провокацію, котру вчасно попередила СБУ.

І от тепер рф знайшла собі новий привід для створення соціальної напруги в Одещині, скориставшись проблемою реальних утисків української церкви, перекрутивши ситуацію на вигідний собі манер. Нічого нового.


Мова про все ту ж ситуацію, котра виникла на виконкомі міської ради Білгород-Дністровська 18.05. На ній один з членів виконкому відмовився голосувати за розробку плану території під вже виділену земельну ділянку для будівництва храму УПЦ КП. Підстави він озвучив дві — незаконність виділення, на його думку і те, що він болгарин. Це з його ж слів. Зазначу те, що подальше умивання його зеленкою відбулось по причині саме його принципової антиукраїнської позиції, котру він відкрито всім демонстрував.

Але досить швидко наш ворог використав вказаний інцидент на свою пропагандивну користь. Першими, одразу після подій, почали накидувати на вентилятор представники фсбшного філіалу в Україні під назвою Московський патріархат. Я про це писав дуже детально, але якщо стисло, то їх тези, спрямовані на розпалювання міжконфесійної ворожнечі були дуже простими і співпадали з методичками сепаратистів за весну 2014 року.


«Праворадікали хотіли палити церкви, бо вони фашисти і служать сатані. Вони хотіли також захоплювати храми і застосовувати силу проти попів» — це їх дискурс. Брехливий, суперечний реальності, мета котрого одна — налаштувати громадян на ворожнечу проти України та всього, що з нею пов'язано і спровокувати силовий конфлікт.

Наступна карта, котру витягнув Кремль, у цій всій історії — вже відома вам тема «притіснєнія болгар», котрої в реальності просто не існує. Вже 22 травня аж цілий народний депутат і феодал півдня Одещини Антон Кіссе виступив з прес-конференцією, де заявив, що виявляється, одіозного члена виконкому зачепили не тому, що він сепаратист, а за те, що він — болгарин! І начебто його ще й принижували за національність.

Цей чистої води фейк тут же підхопили російські ЗМІ, активно роздуваючи тему «фашизма на Украине». Яку мету собі ставив Кіссе, роблячи таку гучну промову і стукаючи кулаком, що він буде звертатись ще й до міжнародної спільноти по проблемі, котру він сам і вигадав? В мережі є відео з того самого виконкому, де все чутно і видно, і нема там ні «сжиганія храмов», ні «притіснєнія болгар». Пазл ще краще починає складатись, якщо звернути увагу на новину, котру у себе виклали ті самі медведчуківські «Вести». Це теж про ущємлєнія, але вже на тему того, який поганий і антиболгарський у нас закон про об'єднання тергромад.

5925d86ee2c38.png

Ще більше насторожує діяльність цього депутата в контексті інформації, яка надходить із різних джерел про те, що на наступну сесію в м. Білгород-Дністровський буде зігнано тітушок та «ідейних антифашистів» разом з «вєрующими» від московського патріархату.

Все це змушує замислитись над тим, до яких наслідків може завести діяльність МП і інших агентів впливу РФ, таких, як Кіссе, котрі свідомо або не зовсім діють на користь нашого ворога. Вже традиційно постає і питання, чому їх діяльність не попереджає ВР та СБУ?

І саме головне — що чекає Одещину після таких масованих «промивань» мізків жителів області і налаштуванню їх проти України?