Сергій Бабкін, соліст відомого гурту 5"nizza, дуже сильно помиляється, якщо вважає, що не існує жодної проблеми в його поведінці.

Все почалось з того, що після анексії росією українського Криму, в 2014 році Бабкін дає концерт на півострові, заявляючи після сканадалу, що не вбачає нічого поганого в цьому.

Джерело

59d91ee231906.png


Далі було інтерв'ю, що викликало чи не більше обурення, ніж концерт на захоплених територіях України. Інтерв'ю для пропагандистського лайфньюз в 2015 році. Вже коли відбувались гарячі бойові дії на Донбасі.

Посилання

59d91f330d562.jpg


В тому ж, 2015 році, Сергій Бабкін розповідає, що він за мир, проти війни і взагалі політика його не цікавить. Так от, Сергію. Співаючи для вбивць ти автоматично заплямовуєш себе кров'ю. І не важливо, як ти сам до цього ставишся. Важливо те, що в час, коли твоя Батьківщина зазнає зовнішньої агресії, ти їздиш з концертами до агресора. Розважаєш громадян країни, що вбила тисячі громадян твоєї та захопила частину твоєї держави.

На цьому історія не закінчується. До Бабкіна з'являються питання у суспільства, і при спробах виступати в Україні, в деяких містах виникають протести. Люди обурені поведінкою Сергія. Але Бабкін — знову вище за все це. У нього йде процес заробляння грошей.

В 2016 році Сергій дав 7 концертів в Російській Федерації. Нам про це каже його інстаграм, відповідний скрін додаю.

59d91fd09249f.jpg


В 2017 році він співав в Санкт-Петербурзі та в Москві. І практично всі ці роки він майже завжди вільно давав концерти і в Україні.

59d9200295126.jpg


І навіть працював ведучим на 1+1 в шоу "Голос країни".

59d92040a3c1c.png


Нещодавно він приїхав в Рівне, де його зустріли протестом. Але попри це він таки виступив. Джерело: https://goo.gl/Cf5ftX

А сьогодні, 7 жовтня, у Львові Сергію пощастило менше. Активісти заблокували можливість провести концерт, і вимагали у Бабкіна визнати публічно факт агресії РФ щодо України, але він відмовився. На питання про те, ким є путін, Сергій розсміявся. Дійсно, це ж так смішно — війна, окупація та вбивства.

Більше за посиланням.


Сайт Бабкіна повідомляє, що він і надалі збирається їхати по Україні. Мабуть, російського рубля недостатньо. Наступні міста, що він відвідає, це:За годину музикант виклав відео у себе в інстаграмі, де повідомив, що засмучений ситуацією, він внє політіки, протів войни і далі по вже звичному тексту. https://instagram.com/p/BZ9FWgph8Rb/

Сайт Бабкіна повідомляє, що він і надалі збирається їхати по Україні. Мабуть, російського рубля недостатньо. Наступні міста, що він хоче відвідати, це:

- 9 жовтня, Тернопіль
- 12 жовтня, Дніпро
- 13 жовтня, Кривий Ріг
- 14 жовтня, Запоріжжя
- 16 жовтня, Миколаїв
- 17 жовтня, Одеса
- 18 жовтня, Херсон
- 20 жовтня, Київ
і ще ряд міст, список котрих завершується Мінськом.

59d921ac1e3f0.png


Дуже цікаво було б таки дізнатись, що ж вголос Сергій може сказати про свої дії, дії РФ і її роль в подіях останніх років. Що думає він про те, що для поїздки в Крим потрібно кланятись окупаціним прикордонникам армії агресора? Він особа публічна, і сам поліз в політику, катаючись в Крим та по росії. Йому варто відповісти на ці питання. В протилежному випадку краще йому пакувати валізи у відомому напрямку.

Бо по сьогоднішній день він не вибачився та не надав жодних пояснень щодо його дій.

59d921e0f31ef.jpg


Вірю, що знайдеться кому задати ці питання Бабкіну в обличчя. Переконаний, подальша доля та напрям його гастролей визначаться вже найближчим часом.