Бізнес відновлюється на новому місці та перелаштовується під нові реалії. 

Краматорський завод спеціальних конструкцій, що переїхав на Дніпропетровщину, за півтора тижні випустив перші 10 тонн продукції. Це десята частина від їх звичайного місячного об'єму, проте важливо, що завод взагалі вберегли та він продовжив роботу. 

В Дніпропетровській ОВА інформують, що завод-переселенець виробляє складні гвинти та кріплення для гірничо-металургійного обладнання та важкого машинобудування, які витримують високу температуру гарячих цехів та великі навантаження.

В Обласній адміністрації повідомляють,що на Дніпропетровщину переїхали 4 підприємства із Донеччини та Луганщини. Ще 7 компаній розмістили в області свої склади. Регіон прийняв і 8 навчальних закладів зі Сходу країни. 

За даними Мінекономіки, понад 500 підприємств із регіонів бойових дій переїхали у безпечні місця.  Понад 300 релокованих підприємств вже повністю відновили роботу. 

Це тисячі робочих місць для українців і у першу чергу, для вимушених переселенців. 

Міністерство економіки за весь період отримало близько 1,5 тисячі заявок від бізнесу для допомоги із переїздом. 

На центральному рівні налагодили підтримку із переїздом та пошуком приміщень. Наприклад, релоковані підприємства можуть орендувати приміщеня по 1 грн за м2 на місяць, а державні Укрпошта та Укрзалізниця — Ukrzaliznytsia безкоштовно перевозять обладнання підприємств на нові місця.