Для того щоб хоч трохи дати змогу уявити що стоїть на словами — «звільнили», «втримали», «відтіснили», я напишу трохи цифр за два останні дні по Харківській області. Кожен з нас вже знає що таке артилерійський чи ракетний розрив. А от артилерійський удар, це робота кількох гармат, інколи кількох батарей, або систем РСЗО. Це може тривати годинами. Просто з неба летить тонами смертоносне залізяччя. І зразу після цього, починається атака при підтримці танків та БМП. Це дуже важко пояснити словами. Це просто психіка людей від близьких розривів поза межею зрозумілої нам реальності. І зразу після десятків вибухів поруч, люди беруть в руки автомати, та гранатомети та відбивають атаки на коротких дистанціях.
Позавчора в смузі угруповання яке тіснить ворога навколо Харкова 6 артилерійських ударів. Вчора 13. По приміським районам та місту позавчора 6, вчора 7.
Смуга відповідальності 93 бригади. Ізюмський напрямок. Позавчора 21 артилерійський обстріл, вчора 16.
За два дні 4 авіаційні удари. 
За позавчора втрати ворога склали. Танки-3 шт; БМП-3; БТР-3; БПЛА — 1 (Орлан); Недолюди орієнтовно — до 30 шт.
Вчора були жнива в танковому сегменті. Втрати ворога за вчора танки — 8 шт; БМП-2; МТЛБ-4; САУ-1; БПЛА — 1 (Орлан-10); Недолюди — 35 шт. Це просто треба кожної хвилини тримати в пам'яті. Ні на секунду не зупиняється повномасштабне вторгнення. А щільність військ противника на кілометр ділянки фронту під Ізюмом чи не найбільша з початку вторгнення.