Військові не юристи. Хоча серед них є юристи. Військові оперують існуючими законами та підзаконними актами. Крок вправо, крок вліво і потім прокурори будуть роками пити кров. Проблема не військових, що представники влади та опозиції (за всі роки) в ВР не змінили нормативні документа та закони. То якраз проблема тих хто приймав закони в ВР. Армія воює. Чим є. По тим законам, які їй прийняли політики. Бо ніхто одноосібно не може вимкнути закон. А армії є чим зайнятися.
І ще. Мабуть хтось вирішив що в Залужного великий рейтинг довіри. Мабуть такий, шо видається загрозою койкому. Але маленька деталь. Умовний рейтинг влади базується на довірі до ЗСУ та до главкома. Точніше то не стільки рейтинг скільки відсутність антирейтингу. Так от, єдине що зараз цементує суспільство це довіра до ЗСУ та керівництва ЗСУ.
Дуже погана ідея втравлювати керівництво ЗСУ в навколо політичні розборки. Обрушиться все. І рейтинги і довіра і відношення закордонних партнерів і обороноздатність. Обрушиться в першу в чергу в політиків. Бо військові від того не залежать. Вони війну воюють. Та державу рятують. А загроза існування держави ще нікуди не ділася.