Друзі, потрібна допомога. І репост, звісно. Є дві новини. Перша дуже добра. З'явилась можливість замовити два ударних коптери. Чому хороша новина? Бо все, що більш-менш пристойне виробляється і може використовуватися на війнонькі, передплачене на тижні (в кращому випадку), а скоріше на місяці вперед. Ринок вузький та специфічний. Якщо вам зараз і тут обіцяють щось купити, продати або зробити на вчора таке що вау, то скоріше за все або не відповідає заявленим характеристикам, або в дві-три ціни. Або комерційна техніка, яка під ребом не працює та втрачається на першому вильоті. Сама можливість замовити щось круте, це вау.
Це ударні коптери. Хто слідкує, той пам'ятає малого бабайку та старшого бабайку. Це їх ще старші брати. 10 км впевнено в один бік з 20 кг навантаженям, вісім підвісів. Багато корисних доробок. Тепловізійна голова. Може нести до 8 боєприпасів. Перевірені часом, та постійно удосконалюються. Три таких борти ми вже брали, вони вже несуть те, що окупанти заслужили.
Друга новина. Нам треба на ці борти 2 млн 378 тис. Два мільйони триста сімдесят вісім тисяч. Все просто.
Є пілоти навчанні. Є групи з досвідом роботи. Зібрали, замовили, передали для виконання бойових задач, наробили барбекю. Все просто. Крім 2 378 146 грн. Але я впевнений, що борти ми замовимо.
Дякуємо всім хто допомагає.
PayPal
[email protected]
ПБ 4731 2196 1942 3175
5168 7451 1010 5332
Донік Р
ВТС: 3PLv8jPwmkwDNJ9cA9hi2KCwiyGyvgEvrr